Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] [Kupię] Płytka zasilająca Krups EA8000 GSM 0300 114

mikor1819 16 Kwi 2015 18:12 1446 5
    mikor1819
    Poziom 10  
    Jak w temacie proszę dzwonic 512350362 do 23:00 bez problemu. Jeśli ktoś ma caly zestaw zgrany ze sobą panel (bez lcd) + zasilająca to wezmę dopasowany komplet.

Pozdrawiam
    Łukasz
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    Mr_X
    Poziom 13  
    Witam.
    A nie da rady naprawić starej?
    mikor1819
    Poziom 10  
    Hmmm wszystko da... radę ale nie mam pliku binarnego programatora i nowej kości ST72F324B a szkoda. wypalilo triak a łuk elektryczny po eksplozji elementu sięgnął złącza rezystora idęcego bezpośrdnio na procek, procek po włożeniu wtyczki do kontaktu momentalnie sie grzeje i migają przypadkowo diody na panelu.
    Mr_X
    Poziom 13  
    Niestety taki problem ma każdy serwisant AGD, rzadko kiedy albo wogóle nie są dostępne wsady i faktycznie w tym przypadku jedyne rozwiązanie to kupić nową płytę.Pozdrawiam
    mikor1819
    Poziom 10  
    Temat do zamknięcia, poradziłem sobie ekspres działa. Zastanawia mnie tylko tak zerowy odzew albo naprawdę serwisanci elektronicy siedzą już w Niemczech i Anglii a w Polsce zostali juz tylko nabijacze postów albo dziki kapitalizm tak skur...... naszą mentalność i "liczy się tylko moje" Pozdro.
    oswojony
    Poziom 1  
    Witam
    Stare czasy dla Ciebie a dla mnie aktualny problem,
    mam dwie takie płytki obydwie spaliłem źle podłączajac pompe, wybuchy były konkretne.
    Jedną juz zakupiłem nowa płytkę ale taki sam błąd popełniłem.
    Przeszukujac internet znalazłem tylko twoje wpisy o zakończonej naprawie z sukcesem.
    Komercjalizm sie pogłębia i po takim czasie zmuszony jestem prosić o pomoc,
    sc1 na płytce tak wybuchł ze nie wiem nawet co tam było?
    przelutowałem sc2 z drugiej płytki ale zapala sie wszystko i nie reaguje na włącz wyłącz.
    Podkreśle ze w servise sprzedali mi płytkę gsm 0300143
    ze to niby to samo.
    Jesli jest szansa napisz jak sobie poradziłeś z tematem.
    Dziekuje
    Michał