Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TH-42PV7P - Nie załącza się miga czerwona dioda

JAN Sobczyk 16 Kwi 2015 20:15 2610 4
  • #1 16 Kwi 2015 20:15
    JAN Sobczyk
    Poziom 12  

Witam przeczytałem chyba wszystkie posty z tym tematem ale opisują trochę inne usterki. W telewizorze po załączeniu przyciskiem na płycie zasilacza słychać załączenie przekaźników a na panelu czołowym zaczyna pulsować zielona dioda power co trwa to około 8 sekund, następnie zaczyna pulsować dioda czerwona z częstotliwością około 4 sekundy, czas wypełnienia około 1:5. Dioda cały czas pulsuje rytmicznie nie pokazując żadnego kodu. Napięcia na zasilaczu sprawdziłem są zgodne z dokumentacją serwisową. Czy ciągłe pulsowanie diody to też jakiś kod czy oznacza wysypanie się pamięci? Bardzo proszę o podpowiedzi pozdrawiam.

0 4
  • #2 16 Kwi 2015 20:55
    sabret
    Poziom 20  

Nie wydaje Ci sie, że to kod blędu 1.

2
  • #3 16 Kwi 2015 22:13
    JAN Sobczyk
    Poziom 12  

Chyba masz rację może to być taki kod błędu gdyż dioda po pierwszym czerwonym impulsie trochę jakby dłużej czeka aby wejść w impulsowanie cykliczne, a może to impulsowanie jest oznaką tego kodu ? Mam i tak zapytanie co ten kod oznacza, może jest to w jakimś wątku napisane, bez podpowiedzi będę musiał jeszcze raz przewertować forum pozdrawiam

0
  • #5 17 Kwi 2015 12:09
    JAN Sobczyk
    Poziom 12  

Chciałbym wgrać nowe oprogramowanie do pamięci ale przejrzałem chyba całe Forum i nic takiego nie znalazłem. Pamiętam że kiedyś można było znaleźć jakiś dział z nowymi softami, teraz nie ma albo nie mogę znaleźć. Może ma ktoś sprawdzonego softa do pamięci 24C16 jaka występuje w tym telewizorze, jeżeli będzie trzeba podam mejla pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów