Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever 5070 - nie widzi karty z map±...

17 Kwi 2015 13:48 1770 5
  • Poziom 9  
    Witam zakupiłem kiedy¶ w biedronce Goclever 5070 win 6.0 ostatnio często jej używam w firmie lecz wiadomo mapa stara i zaczęła się gubić kupiłem kartę 4 GB SDHC kupiłem licencje na automape 6.17 wgrałem wszystko na kartę przez czytnik kart i po włożeniu karty wchodzę w opcje/ nawigacja i ¶cieżka dostępu klikam żeby wybrać automape i nic nie ma widać jakby w ogóle nie była włożona karta.... Czy ja co¶ Ľle zrobiłem lub czy jest jako¶ zablokowana nie mam pojęcia będę wdzięczny za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy¶le dzi¶ i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    1. SprawdĽ, czy nowa karta nie była zablokowana przed zapisem. Tak > odblokuj, sformatuj i ponownie wgraj Automapę.
    2. Czy na karcie s± wgrane pliki AutoMapy.
    3. Czy Goclever widzi inn± kartę (np. ze star± AM).
  • Poziom 9  
    tak na karcie sa pliki auto mapy malo tego to sprawdzilem wgrana auto mape na innej nawigacji i jest ok hmm juz normalnie brak sily choc zapewne to jakis szczegol
  • Poziom 19  
    Sprawdzałe¶, czy nawigacja widzi inn± kartę (np. star± Automapę)? Czy stara karta też jest typu SDHC, czy może SD?
  • Poziom 9  
    starej karty nie bylo kozystalem z tej oryginalnej mapy co byla wgrana wkladalem juz inne karty i to samo instalowalem tez demo auto mape i nic
  • Poziom 19  
    Je¶li nawigacja nie widzi ŻADNEJ karty to wygl±da na uszkodzony czytnik. Naprawa tylko serwisowa, je¶li jest gwarancja (w moim przypadku była wymiana).
    Je¶li po gwarancji - koszt naprawy porównywalny z cen± nowej nawigacji.
    Masz wykupion± licencję na AM, to próbuj wgrać do pamięci nawigacji.
    Sama mapa PL powinna się zmie¶cić.
    Widziałem na YUTUBIE poradnik instalacji AM- poszukaj (albo sprawdĽ na www.automapa.pl).
    Powodzenia.