Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dostępu do niektórych stron internetowych

17 Kwi 2015 17:09 1158 3
  • Poziom 2  
    Witam,

Od 2 tygodni mam problem z wyświetlaniem niektórych stron internetowych. Strony te same w sobie nie powinny stwarzać żadnego zagrożenia, więc nie bardzo rozumiem skąd się to wzięło. Po wpisaniu adresu zamiast strony wyświetla mi się komunikat taki jak na screenie:

Raz w przypadku wpisywania jakiegokolwiek słowa w wyszukiwarce google pojawiło się też to:

Oczywiście nie dotyczy to tylko głownej strony lola, to samo się dzieje w przypadku próby obejrzenia jakiegokolwiek filmiku np. ze strony seansik.tv. Player po prostu się nie wczytuje i muszę wejść na jego stronę, ponieważ wtedy pokazuje mi się komunikat jak w pierwszym przypadku i tylko tak mogę uzyskać dostęp. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, więc nie sądzę by była to wina stron, tym bardziej, że znajomym działa to poprawnie. Skanowałam komputer 2 razy, rożnymi programami, nic nie wykryło. Wyszukując nazwy tego problemu znalazłam jedynie nazwę "HTTP: 403 (Dostęp zabroniony)". Czy ktokolwiek wie jaka jest tego przyczyna?

Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 2  
    Jesli nie odpowiem na to, o co chodzilo, to przepraszam x.x
    Siec wifi od prywatnego dzialacza, dostarcza internetu tylko w okolicach mojego miasta. Router znajduje sie blisko trzech pokoi, w ktorych sa komputery.
    Tylko na moim komputerze sa takie problemy. Generalnie internet chodzi dobrze, czasem sie wiesza, ale doslowanie na moment. Miesiac temu mialam taki dziwny problem, ze przez kilkanascie dni internet rozlaczal sie (tez na chwile) co kilkanascie minut i dzialo sie to od godziny 23 do rana. Nie byla to wina przeciazenia, poniewaz w tych godzinach tylko ja uzywalam internetu, ale koniec koncow w jakis sposob udalo mi sie to naprawic.
  • Poziom 17  
    Albo jakaś aplikacja odpytuje co chwila googla o coś, albo jesteś za NATem i ktoś inny odpytuje (albo jakieś oprogramowanie) albo masz ustawione jakieś proxy. Jeśli nie wiesz o co chodzi to spróbuj wyszukiwać treści np na yahoo albo bing