Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook zbi 3646 - Bląd F4 jak zdemontowac pojemnik plywaka

zonka82 17 Kwi 2015 19:44 1482 5
  • #1 17 Kwi 2015 19:44
    zonka82
    Poziom 9  

Prosilbym o pomoc mianowicie przeczytalem juz pare tematow odnosnie tej usterki rozebralem juz bok zmywarki zlokalizowalem ten plywak teraz generalnie chcialbym go rozebrac i wyczyscic ..Czy ktos moze mi powiedzec jak to zdemontowac ?
    Czy do tego trzeba zdemontowac dolna obudowe?
    Udalo mi sie wcisnac 2 zaczaski ktore sa w obudowie plywaka nawet to wszystko jakos wyciagnalem do gory ale co dalej?Da sie to wyciagnac tak zeby miec cale na stole?Jak odczepic waz ?Prosze o jakas wskazowke

1 5
  • #2 18 Kwi 2015 01:20
    zhudomel
    Specjalista AGD

Wąż jest na wcisk; trzeba nim kręcić w prawo i lewo i ciągnąć, żeby wyszedł. Wymontuj go całego, bo to raczej on jest zatkany a nie pływak.
    Najlepiej zacznij od poprawienia swojej wiadomości: powinna być po polsku i z prawidłowo wklejonym zdjęciem.

0
  • #3 18 Kwi 2015 05:25
    zonka82
    Poziom 9  

Mastercook zbi 3646 - Bląd F4 jak zdemontowac pojemnik plywaka

Dziekuje za szybka odpowiedz.
    Powiedz mi prosze zeby to zdemontowac musze odczepic to co zaznaczylem strzalkami na czerwono i wyciagnac do gory?
    Piszesz o wymontowaniu weza...Zeby to zrobic wystarczy miec rozebrany tylko ten bok zmywarki czy generalnie caly dol ?

0
  • Pomocny post
    #4 18 Kwi 2015 13:45
    zhudomel
    Specjalista AGD

zonka82 napisał:
    zeby to zdemontowac musze odczepic to co zaznaczylem strzalkami na czerwono i wyciagnac do gory?
    Dwie środkowe strzałki, króciec po prawej wysunie się bez problemu do góry i potem wąż, jak wyżej pisałem.
    zonka82 napisał:
    Zeby to zrobic wystarczy miec rozebrany tylko ten bok zmywarki czy generalnie caly dol ?
    Zmywarkę na plecy i wymontować dolną pokrywę (jest na zatrzaskach). A jeżeli jeszcze będzie problem, to osłonę poniżej drzwi.

0
  • #5 18 Kwi 2015 14:25
    zonka82
    Poziom 9  

Nagralem film zeby zoobrazowac to skad mi sie wylewa woda. Czy w tym wypadku na pewno konieczne jest czyszczenie weza czy chodzi o co innego?

Link

Generalnie udalo mi sie wyciagnac ten caly plastik do gory jednak za cholere nie mgoe wyciagnac weza po prostu jest zbyt malo miejsca zeby go porzadnie zlapac i pokrecic nim... Za plastik boje sie tak szarpac bo czuje ze to peknie...

Najwiekszy problem jest u mnie z przylaczeniem weza do kranu po prostu spece tak go przykrecily ze teraz probuajc odkrecic waz skreca sie dajac taki opor ze nie idzie odkrecic tego:/ Jak nie uda sie to sprobuje na sile go odkrecic od kranu wtedy bede mogl obrocic zmywarke na plecy i sprobowac odczepic waz dochdozacy do plywaka.

1
  • #6 18 Kwi 2015 21:51
    zhudomel
    Specjalista AGD

zonka82 napisał:
    Nagralem film zeby zoobrazowac to skad mi sie wylewa woda
    Czy w tym wypadku na pewno konieczne jest czyszczenie weza
    Tak.

3