Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Coupe Tiburon, alarm po rozładowaniu akumulatora.

17 Kwi 2015 22:03 1245 6
  • Poziom 2  
    witam i proszę o pomoc .mam hundaia coupe (tiburon) i rozładował mi się akumulator z tego powodu załączył się alarm i powłączały kierunkowskazy sygnał po chwili się wyłączył a kierunki się świecą i nie idzie ich wyłączyć brak reakcji na pilota co to może być

Dodam jeszcze że podświetla się deska rozdzielcza nawet po wyjęciu kluczyka

Reg. 3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum.
    Mod.[CameR]
  • OptexOptex

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Naładuj akumulator, odłącz centralkę alarmu i sprawdź czy dalej podświetla się deska rozdzielcza.
    Jeżeli oczekujesz dalszej pomocy - napisz jaki system alarmowy został zamontowany.
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    mam fabryczny alarm więc chyba nie idzie go odłączyć

Dodano po 2 [minuty]:

a pozatym nie bardzo wiem gdzie on jest chyba w skrzynce bezpieczników pod kierownicą bo rozebrałem tą skrzynkę i w środku jest płytka elektroniczna

Dodano po 3 [minuty]:

dzisiaj podłączyłem prowizorycznie zasilanie z aku do siłownika drzwi od kierowcy i wszystko zaczeło działać z pilota wiec chyba nie mam gdzieś zasilania na centralke alarmu
  • Poziom 29  
    mirecki30 napisał:
    mam fabryczny alarm więc chyba nie idzie go odłączyć

Czytaj chłopie instrukcję obsługi/użytkownika ... Wszystkiego się dowiesz.
    mirecki30 napisał:
    pozatym nie bardzo wiem gdzie on jest chyba w skrzynce bezpieczników pod kierownicą bo rozebrałem tą skrzynkę i w środku jest płytka elektroniczna

Zostaw to fachowcom.
  • Poziom 2  
    jaką instrukcje gdzie ją znaleźć

Dodano po 3 [minuty]:

a jeżeli w warsztacie by mi podłączyli komputer do autka to czy pokarze co może być z alarmem ?
  • Poziom 29  
    mirecki30 napisał:
    jaką instrukcje gdzie ją znaleźć

Normalny jesteś? Wraz z zakupem auta powinieneś otrzymać takie zszyte karteczki, z opisem podstawowych, elementarnych czynności przy użytkowaniu auta. Dziwne to jest dla ciebie?
  • Użytkownik usunął konto