Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVR JTAGICE USB - poszukuję sterowników do programatora JTAG firmy FKsystems

Zenereczek 18 Kwi 2015 09:50 660 3
  • #1 18 Kwi 2015 09:50
    Zenereczek
    Poziom 9  

Witam!
    Jak w temacie, posiadam programator JTAG firmy FKsystems, niestety zgubiłem sterowniki. Strona firmy niestety nie istnieje już i nie mogę też nigdzie znaleźć tych driverów.
    Czy ktoś może również posiada taki programator i byłby łaskaw podzielić się sterami?
    Poniżej fotki urządzenia.

Dzięki, pozdrawiam!;-) AVR JTAGICE USB - poszukuję sterowników do programatora JTAG firmy FKsystems AVR JTAGICE USB - poszukuję sterowników do programatora JTAG firmy FKsystems

0 3
  • Pomocny post
    #2 18 Kwi 2015 13:33
    vania
    Poziom 22  

Zenereczek napisał:
    Witam!
    Jak w temacie, posiadam programator JTAG firmy FKsystems, niestety zgubiłem sterowniki. Strona firmy niestety nie istnieje już i nie mogę też nigdzie znaleźć tych driverów.
    Podłącz do komputera i w "Managerze urządzeń" sprawdź PID i VID urządzenia. Obstawiam że tam jest FT232 lub PL2303.

1
  • #3 18 Kwi 2015 13:58
    Zenereczek
    Poziom 9  

Racja, dzięki!
    hmm... coś mi komunikacja z AVR Studio nie wychodzi, myślałem że może jakieś specjalne stery są potrzebne. No nie wiem, pomyślę jeszcze.

0
  • #4 18 Kwi 2015 14:09
    vania
    Poziom 22  

Zenereczek napisał:
    Racja, dzięki!
    hmm... coś mi komunikacja z AVR Studio nie wychodzi, myślałem że może jakieś specjalne stery są potrzebne. No nie wiem, pomyślę jeszcze.

Z tego pamiętam port COM musi być w zakresie COM1-COM9, na wyższych AVR Studio nie znajdzie JTAGa.

0