Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka AMICA PA5560A411 - zamiast prać wypompowuje

18 Kwi 2015 09:50 1086 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam następujący problem z pralka AMICA PA550A411:
    pralka po ustawieniu na jaki kolwiek program zamiast zaczać pobierać wodę włacza pompke, która chodzi przez kolejne 5 minut po czym zapala sie dioda koniec. Po wyłączeniu pralki i właczeniu od nowa programu problem sie powtarza.
  • Poziom 2  
    Też mam Amicę, tylko nie wiem jaki symbol. Objawy były podobne, pralka nie kręciła bębnem. Okazało się, że pasek klinowy się zsunął, poszarpał i obwinął sobą jakiś bolec. Każdy macher już przez telefon diagnozował, że to łożyska, bo to najdroższa naprawa. Zapłaciłam za naprawę 260 zł. Facet rozebrał całą pralkę, bo musiał wyjąć bęben. Robił to mocno nieudolne, tłukąc przez długi czas młotkiem. Musiał mu nawet użyczyć własnego klucza i tegoż młotka. Takich mamy niestety fachowców w ogłoszeniach. No, ale pralka na szczęście chodzi.
  • Poziom 2  
    Z paskiem raczej wszystko ok. Przeprowadziłem dziś test 5% i wszystko było ok podczas testu, ale jak problem był tak został. I nie wiem co robić, prania nie zrobię bo nie mam jak chyba ręcznie tylko albo skończy sie na wizycie w markecie z agd. A żona mi przypomniała że pralka była około 2 miesięcy temu na serwisie bo okazało się że fartuch gumowy przy drzwiczkach jest dziurawy i woda się lała.
  • Poziom 30  
    Wyczyść kubek hydrostatu.