Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo y50 - Dziwne działanie laptopa

maciekprice 18 Kwi 2015 12:49 546 2
  • #1 18 Kwi 2015 12:49
    maciekprice
    Poziom 2  

Witam,
    niedawno kupiłem nowy laptop Lenovo Y50-70 i zauważyłem pewien problem. Pomimo tego iż mam niby szybszy dysk hybrydowy ale chyba jest coś z nim nie tak.
    Mój kolega również ma taki sam laptop i u niego aplikacje szybko się uruchamiają a i Windows szybciej jest gotowy do pracy. U mnie aplikacje za pierwszym razem długo się uruchamiają.
    Drugą rzeczą jaką zauważyłem jest to iż przerywają mi filmiki przy oglądaniu ich z usb. Tak jakby się ono rozłączało. I są ogólnie jakieś zakłócenia przy oglądaniu.
    Na koniec często mam tak ze przy pisaniu gdy trzymam np backspace to nie kasuje mi się napis szybko i płynnie tylko co jakieś pół sekundy jedna literka. Jest to strasznie irytujące zwłaszcza przy pisaniu programów.

Z góry przepraszam ze umieściłem tyle problemów w jednym poście. Liczę na szybką pomoc oraz rade czy wysyłać go na gwarancji bo może dostałem jakiś wadliwy model.

0 2
  • #2 18 Kwi 2015 13:53
    krzysiozak
    Poziom 35  

maciekprice napisał:
    pisaniu gdy trzymam np backspace to nie kasuje mi się napis szybko i płynnie tylko co jakieś pół sekundy jedna literka.

Zobacz czy też maż tak przy pisaniu jednej i tej samej literki, jeśli tak to ustawienia klawiatura częstotliwość powtarzania ustaw na dużą jeśli masz małą.

0
  • #3 18 Kwi 2015 15:13
    maciekprice
    Poziom 2  

Przy literkach jest tak samo problem w tym ze to nie dzieje się zawsze. Tylko raz jest ok a raz jest źle a ustawione mam prawie na maksa.

0