Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]Projekty oparte o Arduino - współpraca, Warszawa

sirkubax 18 Kwi 2015 22:19 912 0
  • #1 18 Kwi 2015 22:19
    sirkubax
    Poziom 12  

Cześć,

Poszukuję osoby do współpracy przy projektach opartych o Arduino.

Pierwszy to moduł UPS do Raspberry Pi.
    Drugi to platforma modułowa na rower: generator na dynamo, ogniwo Li-Ion, Arduino itp.

Zacząłem to jako drobne hobby, i koncepcja trochę się powiększyła, a mi brak czasu na dalszy rozwój.
    Planowo będzie to pewna forma opensource, przynajmniej do zastosowań prywatnych, ale na ten moment projekt jeszcze nie ustabilizował się, więc nie chcę go publicznie pokazywać.

Ponieważ jest to projekt "z pasji" to szukam osoby, która chce rozwinąć ciekawy projekt, może "pouczyć się" przy tym, i dostać za to "parę zł".
    Przewiduję raczej ograniczone, acz uczciwe pieniądze.
    Myślałem o formie rozliczania godzinowego, z jakąś formą opisu prac, lub stawką za miesiąc. Możemy porozmawiać o innych formach rozliczeń.
    Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozwijać projekt za darmo, oczywiście zapraszam z otwartymi rękoma :)

Sponsoruję zakup potrzebnych części, sporo mam "na stanie" :)

Na ten moment _idealne_ umiejętności to:

- Programowanie Arduino (język C) - wystarczy poziom podstawowy
    - Projektowanie obwodów w Eagle
    - Znajomość podstaw elektroniki

Dodatkowe:
    - Programowanie w Pythonie
    - Znajomość git'a

Im więcej tym lepiej, ale chęć nauki i rozwoju rekompensuje braki - pomogę i nauczę jeśli będzie potrzeba.

Idealnie gdyby osoba była z okolic Warszawy (lub opcjonalnie Poznania), tak aby wygodnie było się spotkać co jakiś czas.

Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).