Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] [Inne] peugeot 206 2.0 HDI nie odpala

akiro458 19 Apr 2015 11:19 1980 5
    akiro458
    Level 9  
    Witam mam problem z odpaleniem auta mianowicie brakło ropy jak stało u blacharza po nalaniu już nie odpalił błąd P0190 została wymieniona pompa wysokiego ciśnienia wraz z nowym regulatorem ciśnienia. Brak ciśnienia na listwę wtryskową paliwo jest pompka podaje 4,5 bar z baku przelew przez wtryskiwacze jest,jak pomierzyć czujnik ciśnienia na listwie i czy po odłączeniu powinien wejść w tryb awaryjny cała wiązka została przemierzona i przerwy w obwodach nie ma. Na plaku odpali
    User removed account
    User removed account  
    domex32
    Moderator of Cars
    Zostały Ci jeszcze wtryski do sprawdzenia na przelewy i naprawy.
    akiro458
    Level 9  
    witam panowie ponownie bo nie dokładnie to może opisałem ale on tylko odpali na plaku i zgaśnie z pompy WC nie leci nawet kropelka paliwa na wtryski czyli jak by był wtrysk padnięty to też pompa WC nie poda paliwa.

Dodano po 2 [godziny] 12 [minuty]:

jaką wartość ma pokazywać czujnik ciśnienia na listwie bo jak pojechałem do intercarsu to powiedzieli mi za nowy 580 zł a na alegro za 60 zł idzie kupić tylko czy będzie OK
    akiro458
    Level 9  
    no to temat zamykam po wyciągnięciu pompy kupionej jako sprawna okazało się że po wyczyszczeniu calutkiej pompy wc i zmontowaniu autko pali i nawet 1000 kilometrów już zrobiło także jak kupicie pompe używaną to lepiej rozebrać i poczyścić i będzie chulać
    akiro458
    Level 9  
    Rozebralem pompę wyczyscilem i jeździ do dzisiaj