Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADP 2300 Wh - nie grzeje po wymianie grzałki

19 Kwi 2015 12:10 4614 6
  • Poziom 12  
    Witam mam problem ze zmywarką. Uszkodzony był jeden z termostatów w grzałce, po wymianie na nową dalej nie grzeje. Ustawiony program mycia przechodzi cały, nabiera wody, pompa pracuje, ale niestety na zimno. Sprawdziłem przejście obwody grzałki jest sprawne, nie wychodzi napięcie z płytki sterującej, brak napięcia na cewkach dwóch przekaźników włączających grzałkę-poziom 0V, napięcia zasilające na płytce ok.310v,11,5v,5v. Moja prośba może ktoś z kolegów ma schemat tej płytki sterującej nr 4619 726 2782 REV C. Dziekuję
  • Specjalista AGD
    zadam1 napisał:
    brak napięcia na cewkach dwóch przekaźników włączających grzałkę-poziom 0V, napięcia zasilające na płytce ok.310v,11,5v,5v.
    Możesz dać obustronne dobre zdjęcia płytki? Schemat jest niedostępny.
  • Poziom 12  
    Witam załączam fotki

Zmywarka Whirlpool ADP 2300 Wh - nie grzeje po wymianie grzałki Zmywarka Whirlpool ADP 2300 Wh - nie grzeje po wymianie grzałki
  • Poziom 12  
    Witam, wymieniłem czujnik temperatury ponieważ stary miał opór ok 100kom, nowy ok 47kom w tej samej temperaturze i dalej nie było grzania, próbowałem kombinacje przycisków i udało mi się odblokować sterownik ponieważ był zablokowany po błędzie spalonej grzałki, zmywarka działa jak nowa.
    Temat zamykam, pozdrawiam odwiedzających.
  • Poziom 14  
    Witam.
    Mam podobny problem. Grzałka wymieniona, brak napięcia ze sterownika. Możesz zdradzić jaka kombinacja klawiszy skasowała błąd z pamięci :?:
  • Poziom 12  
    Witam dodam tylko że kombinacja klawiszy nie jest mi znana, odblokowałem metodą prób i błędów, spędziłem przed zmywarką dobrą godzinę aż się udało. Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam
    Koledzy doradźcie czy można gdzieś kupić taką płytkę potrzebuje dokładnie ten model.