Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satelite L755 - błąd wtyczki Shockwave Flash.

19 Kwi 2015 17:36 1020 12
  • Poziom 12  
    Witam
    Gdy oglądam filmy online to mam ciągły problem z wtyczka schockwave flash, pojawia się komunikat: wtyczka nie odpowiada
    po kliknięciu opcji "zatrzymaj" wszystko zaczyna działać, tyle tylko że oglądanie trzeba zaczynać od początku!
    Jak można temu zaradzić?

system - Windows 7 Home Premium
    przeglądarka - Firefox 37.0.1
  • Poziom 12  
    Wtyczkę już zaktualizowałem, zresztą po wcześniejszych aktualizacjach problem nie znikał i niestety pojawia się dalej :cry:
  • Poziom 9  
    Aktualizacja powinna pomóc, sprawdź na innej przeglądarce i jeśli będzie ok - przeinstaluj starą.
  • Poziom 10  
    Mylicie się, często to aktualizacje są winą. Wraz ze starzeniem się flasha i przeglądarek wzrastają wymagania systemowe. Może te błędy masz po prostu z przeciążenia procka? Ja np. Może to zabrzmi komicznie ale pobrałem Mozillę 3.6 < idealna wersja, stara w chu* ale nie za stara, przy połączeniu z Adobe Flash Playerem 11 lub 12 idealnie chodzą wszystkie filmiki i gry.
    Jeśli się uprzesz, że winą nie jest sprzęt to polecam zainstalować chroma, tam jest flash wbudowany ;)
  • Poziom 12  
    Cytat:
    Zabezpiecz sobie dane z FF (zakładki, hasła).
    Odinstaluj FF i usuń jego wszelkie ślady z dysku.
    Zainstaluj FF ponownie - testuj.

DriverMSG, twoja rada chyba zadziałała. :D Na razie komunikat z wtyczką się nie pojawia! Wieczorem włączę film i jutro napiszę czy rzeczywiście problem znikł.

Pozdrawiam. sztani.

Edit:

Niestety, pod koniec filmu znowu wyskoczył komunikat z błędem wtyczki. :cry:
    Moderowany przez swiercm:

Posty scaliłem. Proszę, byś w przypadku aktualizacji informacji używał opcji "Zmień".

• Poziom 12  

Witam
    Sprawdziłem podgląd zdarzeń i błędy w nim zawarte, tak jak radziłeś, ten błąd powtarza się dosyć często, ale akurat w czasie gdy oglądałem film to błędu nie zarejestrowano!
    - czy ten błąd może mieć coś wspólnego z w\w wtyczką?
    - jak naprawić ten błąd?

Chociaż, muszę przyznać że po ponownym wgraniu FF problem z wtyczki shockwave flash generalnie się poprawił, pojawia się raz na kilka filmów! ale się pojawia :cry:
  • Poziom 12  
    Fajnie, tylko ja nie rozumie prawie nic :cry:
    Jesteś w stanie to przetłumaczyć albo napisać jak kolejno postępować ?
  • Poziom 12  
    Wielkie dzięki za pomoc :D
    Wystarczy samo zainstalowanie? czy trzeba coś uruchomić?
    po instalacji pojawił się takie okno:

Chyba pomogło :D na razie nie pokazuje się komunikat, wielkie dzięki :!: