Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lenovo B50 - Lenovo B50 - OneKey nie chce przywrócic orginalnego systemu

19 Kwi 2015 22:21 2922 10
  • Poziom 9  
    Witam Mam problem z Lenovo b50
    Kupiłem parę dni temu nowego z Windows 8.1
    skopiowałem partycje na płytę nazywała się (Lenovo)
    i usmołem,zmniejszyłem dysk C: z 350 na 100 GB i utworzyłem nowa partycje(D) z całości wolnej przestrzeni dyskowej, Ukrytych partycji nie dotykałem:
    z postu Link]Lenovo g780[/url]
    zrobiłem i zapisałem sektory 1-100 pod DMDE
    teraz system mi padł i nie mogłem przywrócić bo OneKey Recovery pokazuje mi :
    Lenovo B50 - Lenovo B50 - OneKey nie chce przywrócic orginalnego systemu
    tak jak w poście poniżej dałem na C: cały dysk wolną przestań
    Lenovo B50 - Lenovo B50 - OneKey nie chce przywrócic orginalnego systemu

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Kupowałem na allegro i odeśle to będę czekał 2 tygodnie na laptopa, wolał bym samemu to zrobić,trochę zajmuje się komputerami i taka wiedza by mi pomogła,
  • Poziom 2  
    Czy po skopiowaniu partycjy recovery usunales ja z swejego dysku?
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Swego czasu miałem podobny problem z laptopem, użyj płyt recovery, jeśli ich nie masz to już trochę więcej zabawy.

Ja z poziomu jakiegoś live linuxa dostałem się do partycji recovery i ręcznie wypakowałem pliki na dysk C po uprzednim usunięciu zawartości dysku, nie pamiętam nazw plików i gdzie się dokładnie znajdują ale z tego co pamiętam pliki kompresowane są zwykłą kompresją zip.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Lub pobierz sobie ze strony Microsoft dedykowany system. Utworzysz sobie nowy z bieżącą konfiguracją.
  • Poziom 9  
    Witam dziękuje problem rozwiązany / zamówiłem płyty recovery laptop był na gwarancji wiec ani za płyty ani za przesyłkę nie płaciłem, dziękuje za pomoc
  • Poziom 13  
    Nie ma potrzeby robić płyt. Wystarczy pendrive 16GB i użycie zakładki Odzyskiwanie. Dodatkowo proponuję na drugiego pena skopiować teczkę Drivers z partycji D. Mówimy oczywiście że robimy to zaraz po kupnie naszego laptopa. W każdej chwili można postawić system jak z fabryki. Lenovo stawia się w ten sposób jakieś 1,5-2h. Dell postarał się bardziej. Na USB 3.0 instalka z pendrive'a to 30-40 min.
  • Poziom 9  
    Witam przywróciłem z oryginalnych płyt Lenovo które w ramach gwarancji dostałem za darmo