Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zrro Box - miniaturowy komputer z Android i innowacyjnym kontrolerem dotykowym

pseven 20 Kwi 2015 14:14 1899 0
 • Zrro Box - miniaturowy komputer z Android i innowacyjnym kontrolerem dotykowymPo zakończonej sukcesem kampanii w serwisie Kickstarter firma Zrro rozpoczęła przedsprzedaż komputera nazwie Zrro Box. Urządzenie powstało z myślą o uruchamianiu gier i aplikacji dedykowanych dla urządzeń mobilnych i ekranów dotykowych na ekranie telewizora. Zrro Box sprzedawany jest wraz z dedykowanym bezprzewodowym kontrolerem dotykowym. Oprogramowanie komputera wyświetla na ekranie pozycję palców znajdujących się nad powierzchnią dotykową kontrolera umożliwiając bezwzrokowe sterowanie.

  Sercem komputera jest układ S802 firmy Amlogic integrujący w sobie, taktowany częstotliwością 2GHz, czterordzeniowy procesor ARM typu Cortex-A9 współdziałający z procesorem graficznym Mali 450.

  Zrro Box sprzedawany będzie wraz z fabrycznie zainstalowanym systemem Android w wersji 5.0 (Lollipop). Komputer posiada 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci Flash.

  Zrro Box - miniaturowy komputer z Android i innowacyjnym kontrolerem dotykowymKomputer wyposażony został m.in. w: Gigabit Ethernet, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0, 2 porty USB 2.0, gniazdo karty microSD, wyjście słuchawkowe i wyjście HDMI.

  Wymiary i waga nie zostały podane. Urządzenie zasila zewnętrzny zasilacz sieciowy.

  Cena Zrro Box w przedsprzedaży na rynku amerykańskim wynosi 199 dolarów (ok. 750 zł) wraz z kontrolerem Zrro Pad i zasilaczem. Realizacja zamówień przedpremierowych rozpocząć ma się w październiku 2015 roku.

  Źródło:
  http://liliputing.com/2015/03/zrro-is-an-andr...-with-a-touchpad-controller-crowdfunding.html
  https://www.kickstarter.com/projects/1623845638/zrro-touch-your-tv-from-the-couch
  http://zrrobox.com

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
  Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
  pseven napisał 8483 postów o ocenie 1525, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
 • Computer Controls