Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Beko WMD24500T - wymiana łożysk

ddd270 20 Apr 2015 21:26 3159 6
 • #1
  ddd270
  Level 2  
  Witam
  Zabieram się do wymiany łożyska-łożysk w pralce Beko WMD24500T. Przeszukałem prawie całego neta i nie znalazłem jakie idą tam łożyska i uszczelniacz i jak to ewentualnie wymienić. Jak ktoś poratuje poradą i jakimś info o częściach to będę bardzo wdzięczny.
  P.s
  Jestem całkowicie nowy na forum, to jest mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość
  pozdrawiam
 • #2
  Anonymous
  Anonymous  
 • #4
  Anonymous
  Level 1  
 • #5
  Anonymous
  Anonymous  
 • #6
  zhudomel
  Home appliances specialist
  Bogdan K wrote:
  lulka3 wrote:
  Ze schematu wynika, że zbiornik jest rozkręcany. Niestety nie są na schemacie zaznaczone łożyska i simmering ;/

  Kolego oczekujesz pomocy to zrób to o co cię poprosiłem a nie zajmuj się tworzeniem teorii co jest a czego nie ma, nawet nie zadałeś sobię odrobinę trudu aby zdjąć i zobaczyć w swojej pralce czy bęben jest klejony czy skręcany lub na spinki tylko wklejasz zdjęcie z linka którego ci podałem. Taka wymiana łożysk w twoim przypadku to 3 godziny pracy.
  Zastanów się zanim coś napiszesz, przeproś "lulkę3", bo to nie jego problem, a autor tematu od postawienia problemu jeszcze się nie odezwał.
 • #7
  ddd270
  Level 2  
  Witam. Przepraszam , że się nie odzywałem ale było mnóstwo innych spraw na głowie i teraz zabieram się za pralkę bo już nie da się wytrzymać jak wiruje, słychać ją w całym bloku. Obudowa z góry ściągnięta i bęben jest na klipsy. Jak będzie trzeba to zrobię zdjęcia. Jeszcze raz przepraszam za kłopot i z góry dziękuje.