Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sound Blaster Xtreme Gamer - Czy jest możliwość obsługi pilotem?

21 Kwi 2015 08:41 567 4
 • Poziom 9  
  Posiadam kartę dzwiękową Creative Sound Blaster X-Fi mX Xtreme Gamer wraz z głośnikami Creative T7900 i w związku z problemem z pilotem do regulowania głośności (rozregulowany potencjometr) zastanawiam się czy jest możliwość takiej konfiguracji sprzętowej aby cały zestaw obsługiwać pilotem (np.Creative RM-900B lub inny). Jeśli ktoś posiada takową konfigurację lub inny pomysł na rozwiązanie problemu to bardzo proszę o pomoc :)
 • Poziom 9  
  Zależy mi aby nie kupować nowej karty muzycznej i nie zmieniać jej na zewnętrzną. Chciałbym zachować obecny sprzęt, zastanawiam się czy jest możliwość obsługi potencjometru pilotem lub innym urządzeniem. Patrząc po cenach używanego Audigy 2 NX to taniej wyjdzie upolować pilot to Creative 7900 niż kupić taką kartę.
 • Pomocny post
  Red. Komputery FAQ
  Niestety, zostają rozwiązania software'owe i np jakiś pilot na bluetooth. Z x-fi zostają tylko wyższe modele fatal1ty z przednim panelem, ewentualnie jakiś składak xtreme music + front panel. XtremeGamer nie posiada możliwości podłączenia sensora IR.
 • Poziom 9  
  Dziękuję serdecznie za odpowiedz i rozwianie nadziei ;p nie zostaje mi nic innego jak upolować nowy pilot na jakimś serwisie aukcyjnym bądź wylutować rozregulowany potencjometr i wprawić nowy.