Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Bosch WLG2426KPL - pytanie o płukanie

96324 21 Apr 2015 17:56 2877 2
Bosch
    96324
    Level 2  
    produkowana od 04.2014 Rosja, bęben rozbieralny - potwierdzone z infolinią Bosch.

zakupiłam pralkę (jest na gwarancji) i jest problem: przy różnych programach prania z komory II pobiera proszek zaś z komory na środek pielęgnacyjny nie pobiera środka pielęgnacyjnego (raz na około 10 prań jej się uda).
    Przy ustawieniu opcji tylko samego płukania - środek pielęgnacyjny jest pobierany.

Dziś jestem po wizycie serwisu Bosch gdzie ww. problem nie został rozwiązany. Pan z serwisu stwierdził że ww. problem jest niemożliwy, nie przyjmował ww. problemu do wiadomości i zajął się tylko opcją samego płukania, która działała prawidłowo. Stwierdził że opcja płukania jest OK. Otrzymałam wskazówkę postępowania aby po każdym praniu włączać dodatkowo opcję samego płukania co nie jest rozwiązaniem mając na uwadze nową pralkę Bosch.
    Po jego wyjściu włączyłam program prania i oczywiście nie pobiera środka pielęgnacyjnego z komory na ten środek. Dodatkowo odkryłam iż w chwili gdy program powinien pobierać środek pielęgnacyjny z komory pielęgnacyjnej woda nie jest do tej komory wstrzykiwana tylko jest wstrzykiwana do komory I do prania zasadniczego.

Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Proszę o wskazówki gdyż muszę ponownie skontaktować się z serwisem Bosch celem naprawy.

Moderated By skryn:

Temat poprawiłem o E-nr urządzenia.

• Bosch
    User removed account
    Level 1  
    96324
    Level 2  
    podaję E-nr WLG2426KPL/01