Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Deskjet 5150 - nie wciąga papieru

Marta1411 22 Kwi 2015 16:16 555 2
  • #1 22 Kwi 2015 16:16
    Marta1411
    Poziom 5  

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie drukarki HP 5150. Nie jestem znawczynią drukarek i jest ona pierwszą jaką posiadam (wiem ze stary model). Problem jest taki, że drukarka po napełnieniu kartidży nie drukuje. nic! kompletnie nic! ani razu jeszcze nic nie wydrukowała.. papier jest a ikonka papieru świeci jakby go nie było.. tak samo świeci ikonka tuszy kiedy tusz jest napełniony i to dobrze. Czytałam, że ikonka z "braku tuszu" może świecić od tak i nie zawsze oznacza to ze tego uszu nie ma.. Ale i tak największy problem w tym że nie wciąga papieru.. Na ekranie LAPTOPA wyświetla się postęp w druku a kartki leża w miejscu i NIC.. Nie wiem w jaki sposób sprawdza się KARETKĘ(?) w drukarce. Bardzo mi zależy aby ta drukarka działała i to jak najszybciej ale nie mam pojęcia jak się zabrać do rozwiązywania problemu. Bardzo proszę o pomoc doświadczonych i tych miej doświadczonych. Pozdrawiam :) NIŻEJ ZDJĘCIE DRUKARKI, (TAK DLA PEWNOŚCI O KTÓRĄ CHODZI)

0 2
  • #2 22 Kwi 2015 16:28
    Kroovka
    Poziom 22  

Marta1411 napisał:
    Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie drukarki hp 5150. Nie jestem znawczynią drukarek i jest ona pierwszą jaką posiadam(wiem ze stary model). Problem jest taki, że drukarka po napełnieniu kartidży nie drukuje. nic!

A czy drukowała przed napełnianiem kartridży?

0
  • #3 22 Kwi 2015 16:55
    Marta1411
    Poziom 5  

Nie drukowała.

0
  Szukaj w 5mln produktów