Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OPEL CORSA C 2002 Moduł centralnego zamka

23 Apr 2015 09:58 2817 6
  • Level 2  
    Witam wszystkich

Mam prośbę czy może ktoś mi pomoc założyć moduł centralnego zamka Do Opla Corsy C. A mianowicie chodzi mi otwieranie z kluczyka centralny zamek dokupiłem moduł żeby otwierał mi z pilota i nie wiem gdzie to podłączyć. Rożne schematy już próbowałem i nie mogę dać rady. Pozdrawiam i czekam na odp
  • Level 17  
    Primo moduł - podkreśla przecież tutaj niepoprawne słowa.
    Duo - jaki to jest moduł, oryginalny Opla czy jakiś niezależny jeśli tak to jakiej firmy i jaki model. Jeśli moduł jest oryginalny musiałbyś określić czy masz zamek centralny oryginalny czy założony później przez kogoś.
  • Level 2  
    Jest to modul nieorginalny a mianowice made in china. Firma Scuta:) chodzi oto ze z kluczyka dziala mi centralny zamek to jest orginalny i kupilem podul ktory chce podlaczyc aby z pilota zamykaly i otwieraly sie dzwi :) gdzie podlaczyc ten modul i jakie kable za co odpowiadaja i gdzie ich szukac ???

Dodano po 9 [minuty]:

Jesli chodzi o kable to tak wychodza z tego modulu
    pomaranczowy
    bialy
    zolty
    pomaranczowo - czarny
    bialo-czarny
    zolto-czarny
    te kable odpowiadaja za cetralke
    nastepnie czerwony 12V
    czarny masa
    brazowy migacze
    itd

Dodano po 2 [minuty]:

http://allegro.pl/oryginalny-sterownik-centralnego-zamka-scuta-warto-i5068208970.html
    dokladnie to taki jest ten modul
  • Level 2  
    No tak ale chodzi mi o schemat i gdzie moge to podlaczyc w Oplu Corsie C 2002 jakie kable za to odpowiadaja ??
  • Level 17  
    Wydaje mi się, że skoro schemat + intuicja ci nie wystarczają oddaj to specjaliście ponieważ możesz popalić złym podłączeniem całą wiązkę , co będzie bardzo kosztowne w naprawie.
  • Level 43  
    dawidjaw wrote:
    gdzie moge to podlaczyc w Oplu Corsie
    Wpinaj się w wiązkę drzwi.