Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL CORSA C 2002 Moduł centralnego zamka

dawidjaw 23 Kwi 2015 09:58 1491 6
  • #1 23 Kwi 2015 09:58
    dawidjaw
    Poziom 2  

Witam wszystkich

Mam prośbę czy może ktoś mi pomoc założyć moduł centralnego zamka Do Opla Corsy C. A mianowicie chodzi mi otwieranie z kluczyka centralny zamek dokupiłem moduł żeby otwierał mi z pilota i nie wiem gdzie to podłączyć. Rożne schematy już próbowałem i nie mogę dać rady. Pozdrawiam i czekam na odp

0 6
  • #2 23 Kwi 2015 10:05
    aou
    Poziom 17  

Primo moduł - podkreśla przecież tutaj niepoprawne słowa.
    Duo - jaki to jest moduł, oryginalny Opla czy jakiś niezależny jeśli tak to jakiej firmy i jaki model. Jeśli moduł jest oryginalny musiałbyś określić czy masz zamek centralny oryginalny czy założony później przez kogoś.

0
  • #3 23 Kwi 2015 10:25
    dawidjaw
    Poziom 2  

Jest to modul nieorginalny a mianowice made in china. Firma Scuta:) chodzi oto ze z kluczyka dziala mi centralny zamek to jest orginalny i kupilem podul ktory chce podlaczyc aby z pilota zamykaly i otwieraly sie dzwi :) gdzie podlaczyc ten modul i jakie kable za co odpowiadaja i gdzie ich szukac ???

Dodano po 9 [minuty]:

Jesli chodzi o kable to tak wychodza z tego modulu
    pomaranczowy
    bialy
    zolty
    pomaranczowo - czarny
    bialo-czarny
    zolto-czarny
    te kable odpowiadaja za cetralke
    nastepnie czerwony 12V
    czarny masa
    brazowy migacze
    itd

Dodano po 2 [minuty]:

http://allegro.pl/oryginalny-sterownik-centralnego-zamka-scuta-warto-i5068208970.html
    dokladnie to taki jest ten modul

0
  • #5 24 Kwi 2015 10:45
    dawidjaw
    Poziom 2  

No tak ale chodzi mi o schemat i gdzie moge to podlaczyc w Oplu Corsie C 2002 jakie kable za to odpowiadaja ??

0
  • #6 27 Kwi 2015 12:27
    aou
    Poziom 17  

Wydaje mi się, że skoro schemat + intuicja ci nie wystarczają oddaj to specjaliście ponieważ możesz popalić złym podłączeniem całą wiązkę , co będzie bardzo kosztowne w naprawie.

0
  • #7 27 Kwi 2015 14:04
    andrzej20001
    Poziom 42  

dawidjaw napisał:
    gdzie moge to podlaczyc w Oplu Corsie
    Wpinaj się w wiązkę drzwi.

0