Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Iphone 4 - Błąd aktywacji

23 Apr 2015 10:07 1716 4
  • Level 16  
    Mam mały problem z aktywacją Iphone'a 4, wygląda to tak że po odtworzeniu gdy już chce aktywować Iphone'a po wybraniu języka i kraju od razu na telefonie ukazuje się "połącz z iTunes" i nic nie mogę dalej zrobić. Dodam że z tego co wiem to uszkodzone jest wifi i w ogóle się nie włącza, ale przecież aktywować można przez zwykłe połączenie komórkowe i tutaj nie wiem dlaczego mam od razu na ekranie "połącz z iTunes". Jakieś porady ?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 16  
    No wygląda to podobnie ale znalazłem też praktycznie identyczny problem tu na forum pod tym linkiem > https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2894368.html
    Z tego co wyczytałem to do wymiany jest chip basebandu a to koszt coś około 150 zł, także jeśli to wymienie napisze czy to coś pomogło.
  • Level 37  
    Mozna to poniekad obejsc zanizajac soft do 6.1.3. Wowczas aktywacja po kablu/gsm przechodzi, ale ta metoda niestety wymaga pozniej odpalania z poziomu komputera - tak samo jak w przypadku tethered jailbreaka: geeksn0w.it/GeekGrade/download.html

Mozesz tez sprobowac tej metody na zanizenie, ale nie wiem czy wciaz dziala: insanelyios.blogspot.com/2014/03/downgrade-ios-7-6.1.3-6.1.4-to-6.1.2.html
  • Level 16  
    Kolego nie tykaj bb narazie ;) Napraw wifi i zaktywujesz po wifi bez problemu ;)

Dodano po 25 [sekundy]:

Kolego nie tykaj bb narazie ;) Napraw wifi i zaktywujesz po wifi bez problemu ;)