Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Carisma 1.8 98 - Rzuciła palenie

24 Kwi 2015 14:40 1077 6
  • Poziom 8  
    Co jest powodem że auto od czasu do czasu rzuca mi palenie.
    Czasami pod rząd 100 razy odpali a czasami nie odpali raz na 10-50 odpaleń.
    Jak nie odpala to poprostu kręci i nic. Za drugim z reguły odpala ale jakby ledwo , ledwo. I wtedy jak odpali to nie wchodzi na obroty tylko ledwo co sie rozkręci to 500 ma.
    Bo normalnie jak pali to wskakuje na te 2000-2500 i obroty spadają albo do 500 albo do poziomu ssania ok 1200. Jaki jest powód nieodpalania?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Nie kręcić nie muszę długo po po 2 od strzała pali. Tylko się pytam czemu czasami od 1 nie odpala. Problem nie przeszkadza ale irytuje. Bo powinno działać tip top.
    Świece nowe, kable też.
    A jak sprawdzić czy się nie cofa paliwo? A może puszczają wtryski gazu albo benzyny? A czujnik wałka, wału, temperatury?
    Ale jak by sie cofało to chyba by odpalił bo za 1 razem moge kręcić i 10s i nie odpali. A za 2 po 2sekundach zakrecę 1 sekunde i zapala.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Jaki moduł cewki? Tam są 2 cewki jak mi 1 padła to odpalał ale na 2 gary chodził.
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich jestem nowy na forum także jakbym coś źle dodal to przepraszam .
    Mam problem z moja cari chodzi o to ze tak
    wkładam kluczyk na zapłon i dzieje się tak ze zapalają się kontrolki ale w silniku trykota jakby iskrownik od kuchenki grzeją się swiece kiedy zgaśnie kontrolka trykotanie ustaje przekrecam kluczy i wybija korki zero null...zero za cyferblacie kontrolek nic nie żyje przez 30 40 sekund i myk wszystko działa przekręcić kluczyk trykotanie itd itd. Odłączam akumulator przekrecam zapłon dotykam klema + to samo i tak kilka razy i nic. Kolega przekrecam kluczyk na odpalenie dotykam klema i trykotanie trykotanie trykotanie i za 15 razem bach działa ....po tym zabiegu po wyłączeniu silnika to samo....za kturyms zabiegiem auto działa bez zazutu postoi noc i to samo...jaka może byś przyczyna?