Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi Carisma 1.8 98 - Rzuciła palenie

belkott 24 Apr 2015 14:40 1227 6
    belkott
    Level 9  
    Co jest powodem że auto od czasu do czasu rzuca mi palenie.
    Czasami pod rząd 100 razy odpali a czasami nie odpali raz na 10-50 odpaleń.
    Jak nie odpala to poprostu kręci i nic. Za drugim z reguły odpala ale jakby ledwo , ledwo. I wtedy jak odpali to nie wchodzi na obroty tylko ledwo co sie rozkręci to 500 ma.
    Bo normalnie jak pali to wskakuje na te 2000-2500 i obroty spadają albo do 500 albo do poziomu ssania ok 1200. Jaki jest powód nieodpalania?
    User removed account
    User removed account  
    belkott
    Level 9  
    Nie kręcić nie muszę długo po po 2 od strzała pali. Tylko się pytam czemu czasami od 1 nie odpala. Problem nie przeszkadza ale irytuje. Bo powinno działać tip top.
    Świece nowe, kable też.
    A jak sprawdzić czy się nie cofa paliwo? A może puszczają wtryski gazu albo benzyny? A czujnik wałka, wału, temperatury?
    Ale jak by sie cofało to chyba by odpalił bo za 1 razem moge kręcić i 10s i nie odpali. A za 2 po 2sekundach zakrecę 1 sekunde i zapala.
    User removed account
    User removed account  
    kortyleski
    Level 43  
    Już widzę sens tego zaworka w benzynie...
    belkott
    Level 9  
    Jaki moduł cewki? Tam są 2 cewki jak mi 1 padła to odpalał ale na 2 gary chodził.
    bartit1000
    Level 1  
    Witam wszystkich jestem nowy na forum także jakbym coś źle dodal to przepraszam .
    Mam problem z moja cari chodzi o to ze tak
    wkładam kluczyk na zapłon i dzieje się tak ze zapalają się kontrolki ale w silniku trykota jakby iskrownik od kuchenki grzeją się swiece kiedy zgaśnie kontrolka trykotanie ustaje przekrecam kluczy i wybija korki zero null...zero za cyferblacie kontrolek nic nie żyje przez 30 40 sekund i myk wszystko działa przekręcić kluczyk trykotanie itd itd. Odłączam akumulator przekrecam zapłon dotykam klema + to samo i tak kilka razy i nic. Kolega przekrecam kluczyk na odpalenie dotykam klema i trykotanie trykotanie trykotanie i za 15 razem bach działa ....po tym zabiegu po wyłączeniu silnika to samo....za kturyms zabiegiem auto działa bez zazutu postoi noc i to samo...jaka może byś przyczyna?