Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BCS - Podłaczenie kamery obrotowej pod klawiature

24 Kwi 2015 21:28 756 1
  • Poziom 12  
    Witam, doczynienia z kamerą obrotową przyznaje sie mam pierwszy raz, chciałbym prosić o pomoc w uruchomieniu, chodzi mi głównie aby podłączyć, zobaczyć jaka jakość, jak reaguje, posiadam kamerę, i klawiaturę z jakimś urządzeniem jak w załącznikach. Czy może mi ktoś powiedzieć jak podpiąć aby sprawdzić, używając samej kamery i klawiatury,, bo obraz będę miał na monitorze. Z kamery dwa przewody tylko nie wiem gdzie je podpiąć. Dzięki za wyrozumiałość.
    BCS - Podłaczenie kamery obrotowej pod klawiature BCS - Podłaczenie kamery obrotowej pod klawiature BCS - Podłaczenie kamery obrotowej pod klawiature BCS - Podłaczenie kamery obrotowej pod klawiature BCS - Podłaczenie kamery obrotowej pod klawiature
  • Poziom 23  
    W zestawie do klawiatury dostałeś zielone kostki. Jedna z tych kostek pasuje pod klawiaturę. Do tej kostki przykręcasz przewody od kamery. a do a b do b. Uruchamiasz kamerę, na ekranie na start kamera powinna wykonać test obrotu, podczas tego testu zobaczysz adres kamery, parzystość szybkość transmisji i inne niezbędne dane do połączenia. pozostanie wybrać kodek. Dodawanie do klawiatury nowej kamery zgodnie z instrukcją.