Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

goclever tab m813g - Powrót z serwisu

24 Kwi 2015 23:56 813 2
  • Poziom 23  
    Witam
    Totalna załamka :( gniazdo nowe bo zamontowałem a teraz jest masakrowane do wymiany.Nie podłączone przyciski do pyty.Taśma z LCD krzywo wpięta MASAKRA Tablet z serwisu powrócił niby sprawny.Nie zostawię tego tak Tablet nadaję się na złom.
    A jeszcze dziwi mnie fakt że posty moję są kasowane ...o tym fakcie..

Dodano po 8 [minuty]:

Serwis to
    • DEFcom

• Pomorska 24
    • 83-032, Pszczółki
    • woj. pomorskie
    • Polska

• tel.: 663474976

Dodano po 5 [minuty]:

Ostrzegam wszystkich
  • Poziom 14  
    Witam, podobne doświadczenia mam co do tego serwisu.
    Tablet to Asus TF101g, został po prostu zmasakrowany, powyłamywane zatrzepy, brak śrubek, ramka sklejona na kleju. Widać ze "serwis: pierwszy raz miał do czynienia z "takim sprzętem"....
    Dodatkowo chyba przy próbie podważenia ramki w okolicach anteny WIFI ukruszona szyba... no bez jaj, to ma być serwis?
    Oczywistym chyba w tym wszystkim jest, że tablet jak nie działał tak nie działa, a naprawa trwała bagatela 46dni (telefonicznie byłem zapewniany że max 3 dni i tablet u mnie).
    W tym tygodniu tablet trafo do dużego serwisu elektronicznego i jeżeli tam okaże się że coś w środku nie tak, to w sumie nie wiem co zrobić...

Jak zamierzasz kolego rozstrzygnąć sprawe z tym "serwisem"? Może razem coś zdziałamy?
    Dostałeś od niego jakiś paragon, czy coś? Ja nie dostałem nic i zastanawiam się czy na początek nie zgłosić tego do US... Chamskie, ale takie mamy czasy.
  • Poziom 23  
    Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale dobrze że jesteś poczekamy może jeszcze ktoś się zgłosi.Trzeba takich eliminować.Nie mam żadnego paragonu ani nic miałem nie dostałem odd nich.Totalna masakra pisałem do admina w tej sprawie ale cisza oni nic nie zdziałają w takiej sprawie.Nie wiem co robić może zbiorowy akt przeciwko no nie wiem.