Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lampka solarna LED świeci ciągle.

stiven111 25 Apr 2015 15:07 2775 6
    stiven111
    Level 2  
    Lampka solarna LED świeci ciągle. Lampka solarna LED świeci ciągle. Lampka solarna LED świeci ciągle.

Witam, mam problem z lampką solarną , mianowicie, po wymianie baterii na nową lampka świeci cały czas, dodam że zakupiona została jakieś 3 tygodnie temu i nie sądziłbym aby bateria ot tak padła, lampka świeci ciągle i żadna próba osuszenia czy innych tego typu rzeczy nie ponaga. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? zdjęcia zamieszczam powyżej , Dziękuję :)
  • Helpful post
    Gunslinger
    Level 30  
    Połączenie z solarkiem i jego stan. Jeśli on nie daje odpowiedniego napięcia, ciągnie z baterii.
    stiven111
    Level 2  
    Okazało się że faktycznie solarek nie daje takiego napięcia jak powinien stąd i ta sytuacja. Dzięki wielkie za pomoc :)
    slawek wilk
    Level 2  
    witam.
    mam lampki swiateczne led.
    200szt. dzialaly do chwili gdy wyciagnalem akumulatorki (paluszki)
    i naladowalem je w ladowarce sieciowej.
    od tej chwili
    1. swieca caly czas na 1/2 mocy a po zmroku nieco mocniej.
    2. nie migaja (choc maja taka opcje na wylaczniku).
    3. z racji swiecenia non stop po zmroku swieca juz krociutko.
    jak to naprawic?
    Tradelectra

Level 12  
    stiven111 wrote:
    Lampka solarna LED świeci ciągle. Lampka solarna LED świeci ciągle. Lampka solarna LED świeci ciągle.

Witam, mam problem z lampką solarną , mianowicie, po wymianie baterii na nową lampka świeci cały czas, dodam że zakupiona została jakieś 3 tygodnie temu i nie sądziłbym aby bateria ot tak padła, lampka świeci ciągle i żadna próba osuszenia czy innych tego typu rzeczy nie ponaga. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? zdjęcia zamieszczam powyżej , Dziękuję :)

Nie naprawiaj skoro była zakupiona 3 tyg temu to ja bym to reklamował u sprzedawcy. U mnie w firmie nie do pomyślenia żeby klient sam próbował naprawiać lampe solarna skoro ma gwarancje 2lata:)
    slawek wilk
    Level 2  
    koszt wysylki w obie strony bedzie wyzszy niz koszt naprawy.
    a jakto bywa z kazdym sprzedajacym - naprawi lub nie. odda pieniadze lub nie...
    Tradelectra

Level 12  
    Kolego jeśli gwarancje uzna to musi oddać za wysyłke i odesłać na własny koszt.Dlaczego masz ponosić koszty skoro to sprzedawca sprzedał bubel.Może to nauczy przy okazji sprzedawce żeby jeśli już sprzedaje to pomyślał o jakości swojej oferty.