Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer do 2000zł do gier i nie tylko.

26 Kwi 2015 00:21 498 4
  • Poziom 7  
    Witam!
    Zbierałem ostatnio troszkę pieniążków na komputer, gdyż mój laptop nie daje rady sobie z nowymi grami jak CS:GO. Obecnie posiada on procesor Core Duo 2x2GHz i 3gb ramu oraz 256mb grafiki, co daje jakieś 45-60fps na minimalnych. Chcę złożyć coś co posłuży parę lat. Myślę nad kupnem używanego komputera poleasingu firmy DELL.

Specyfikacja:
    -Intel i7 2600 4x3.4GHz
    -16gb ram - niestety nie podana marka ani prędkość
    -NVidia GTX660 Ti
    -1000GB dysk - również nie znam marki
    -karta wifi
    -płyta główna - brak informacji
    Koszt~1400zł
    Zastanawiam się również nad nowym ale kompletnie się na tym nie znam... :cry:
    Podzespoły jakie posiadam ze starego komputera (stacjonarnego) to Dysk 500GB (roczny), monitor, klawiatura, myszka, obudowa (też roczna) i DVD. Zastosowanie to głównie gry, pakiet office.
    Proszę o pomoc w wyborze czy kupić coś nowego czy brać używkę. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    http://www.morele.net/inventory/info/ZcmieQ/ przekroczone o 175zł ale warto. Możesz ewentualnie kupić tańszą płytę i będziesz na równych 2000zł. Można też zamienić i5 na i3 i dołożyć do lepszej karty. Ale myślę że r9 270 poradzi sobie z wszystkim czego oczekujesz.
  • Poziom 7  
    A co sądzisz o kupnie takiego komputera po leasingu? Posiada on gwarancję na 6 miesięcy.
  • Pomocny dla użytkowników
    A jaki jest zasilacz w tym używanym PC?

i7-2600 + GTX 660 Ti + 16GB RAM, to byłoby całkiem fajne połączenie. Jeśli zasilacz kiepski, to można by wziąć coś porządnego i byłby ogólnie dobry sprzęt.
  • Poziom 7  
    Wyczytałem że są to komputery Dell T1600 więc pewnie zasilacz będzie Dell jak go ktoś nie zmienił.

Dodano po 5 [minuty]:

A no i płyta główna w środku to Intel Q67 Express Chipset.
    Link