Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

N7700 NetGem STB - Netia Player i odtwarzanie filmów nagranych na HDD

27 Apr 2015 12:17 1626 1
  • Level 9  
    Witam
    Nie chciałbym zaśmiecać forum kolejnym pytaniem i chyba temat był już poruszany ale nie znalazłem rzetelnej informacji (raczej domysły) na temat czy istnieje w ogóle możliwość odtworzenia filmu nagranego z Netia Playera N7700 NetGem STB na Dysk na PC z Windowsem 7 ewentualnie na MAC OSX?
    Mam nagrane na dysk zewn. USB (sformatowany przez Netia Player i do niego podłączony) 2 programy, które chciałbym zachować i móc je odtworzyć na PC niestety po podłączeniu do PC system go znajduje ale usiłuje sformatować.
    Google niewiele wnosi do sprawy w kwestii rozwiązań albo nie wiem jak i czego szukać.
    Jeśli jakaś dobra dusza mógłby naprowadzić na rozwiązanie byłbym bardzo wdzięczny.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 35  
    Wszyscy dostawcy telewizji stosują swój system zabezpieczeń na dyskach twardych.
    Ma to zapobiec kopiowaniu materiałów nagranych na dysku i dalszemu rozpowszechnianiu np. w internecie, wynika, to z przepisów w polskim prawie autorskim.

Nic z tym nie zrobisz.