Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] poszukuję epromu 27128 i programatora dla niej

maracana 27 Kwi 2015 21:36 495 7
  • #1 27 Kwi 2015 21:36
    maracana
    Poziom 7  

Poszukuję czystej pamięci 27128 i programatora dla niej.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 27 Kwi 2015 21:45
    Gienek
    Poziom 35  

Może trochę jaśniej. Nie sądzę, że dla jednej pamięci chcesz kupić programator.
    Mam takie pamięci i programator. Jak chcesz coś zaprogramować, to daj wsad.

• #3 27 Kwi 2015 23:51
    maracana
    Poziom 7  

W jednej z maszyn chodzą te pamięci, ale nie wykonują wszystkich poleceń. Po awarii trzeba było wymienić na inne. Chcę samemu poeksperymentować, dlatego kupiłbym jakiś używany programator, a i po to by zczytać co jest na obecnych epromach..

• #4 28 Kwi 2015 08:29
    Gienek
    Poziom 35  

Chyba, że tak. Ale programator to nie koniec zakupów. Następny zakup, to kasownik UV, bo te pamięci nim się kasuje.
    Programatora nie sprzedam, bo korzystam z niego. Może ktoś, kto posiada starego Wilema (ver.3) zechce się go pozbyć, to Ciebie usatysfakcjonuje.

• #5 28 Kwi 2015 11:28
    maracana
    Poziom 7  

Żeby nie kasować resztek wsadu, które zostały w pamięci a które jako tako, choć nie w pełni maszynę napędzają, chcę kupić nową pamięć spróbować napisać program i podmienić pamięci. Mam nadzieję, że to wystarczy, w każdym razie starego wsadu wolę nie kasować, bo to unieruchomi całkowicie maszynę, a nie wiem czy dam radę z nowym wsadem. Chcę poeksperymentować. W każdym razie dziękuję za nazwę programatora.

• #7 28 Kwi 2015 12:56
    maracana
    Poziom 7  

A Willem Pro 4 ISP, będzie się nadawał? Chociaż ma tylko łącze Lpt, więc też problem.

• #8 14 Mar 2016 18:54
    maracana
    Poziom 7  

Temat rozwiązałem, dziękuję wszystkim za pomoc.