Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WFB1604-co mam zrobić? pokrętło programatora kręci się w kółko

lusy44 28 Kwi 2015 17:09 957 2
  • #1 28 Kwi 2015 17:09
    lusy44
    Poziom 9  

Witam.
    SPRAWA JEST PILNA .Tak jak w temacie, pokrętło programatora od mojej pralki BOSCH WFB 1604 kręci się w kółko i nie wiem co mam zrobić ,żebym mogła robić pranie? Otworzyłam pokrywe i nie wiem czy musze wyjąć cały programator ???tylko nie pisać mi o servisie nie stać mnie:( z góry wielkie dzięki za trafne doradztwo :)

0 2
  • #2 28 Kwi 2015 18:10
    skryn
    Admin grupy AGD

lusy44 napisał:
    Witam.
    SPRAWA JEST PILNA .Tak jak w temacie, pokrętło programatora od mojej pralki BOSCH WFB 1604 kręci się w kółko i nie wiem co mam zrobić ,żebym mogła robić pranie? Otworzyłam pokrywe i nie wiem czy musze wyjąć cały programator ???tylko nie pisać mi o servisie nie stać mnie:( z góry wielkie dzięki za trafne doradztwo :)

Jeżeli nie stać Ciebie na serwis, to zostały Tobie tylko kombinerki (szczypce uniwersalne) i za ośkę programatora macaj, step by step... :)

1
  • #3 28 Kwi 2015 21:04
    Paw_el

Specjalista AGD

lusy44 napisał:
    Otworzyłam pokrywe i nie wiem czy musze wyjąć cały programator ???tylko nie pisać mi o servisie nie stać mnie:( z góry wielkie dzięki za trafne doradztwo :)

Witam.
    Musisz wymienić pokrętło, albo iść za radą kol. skryn'a, ale skoro zdjęłaś już pokrywę to następnie panel przedni uważając żeby nie łamać przy okazji mocowań plastikowych itd...

1