Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka kamerka samochodowa za 450-500 zł?

28 Apr 2015 22:09 2745 3
  • Level 12  
    Witam.

Kilka miesięcy temu przyglądałem się kamerom samochodowym.

Porównywałem rankingi, specyfikacje itd.

Zdecydowałem się na kamerkę Xblitz Drive-S.

Przekonała mnie rozdzielczość Super Full HD 2560 x 1080p, filtr polaryzacyjny, kąt widzenia 130 stopni, kodek H.264 i filmiki na jutubie z nagraniami dziennymi i nocnymi.

Jednak od moich poszukiwań minęło już prawie pół roku.

W związku z tym mam pytanko czy orientujecie się czy w tym przedziale cenowym to nadal jest dobry sprzęt, czy można kupić coś lepszego?

Nie zależy mi tym żeby kamerka miała gps.

Zależy mi na jakości filmów nagrywanych w dzień i w nocy, dobrym kącie widzenia, łatwym montażu i demontażu, ponieważ stawiam samochód na ulicy i nie będę zostawiał kamery na wierzchu, na możliwości rozszerzenia kartą min 32 GB, żeby starczyła na powiedzmy 6h nagrania podczas jazdy, nie musi mieć jakichś dodatkowych bajerów typu rejestrator dźwięku, gps, nie wiem, możliwość robienia zdjęć też nie jest potrzebna...

Po prostu o dobrą kamerę mi chodzi.

Napiszcie co myślicie o wybranej przeze mnie kamerce albo ewentualnie podajcie jakieś inne propozycje najlepiej z za i przeciw.

Dzięki wielkie!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    Jeżeli zależy Ci na takich parametrach to też Xblitz tylko model NIGHT, ma te same funkcję tylko tryb nocny lepszy. Jest na pewno lepsze doświetlenie w nocy w zupełnych ciemnościach bo są diody IR x8. Mnie najbardziej przekonuje nocny tryb parkingowy, bo często jestem zmuszony zostawić auto w nieznanymi mi miejscu.
  • Level 12  
    Trochę jeszcze poczekałem, odłożyłem jeszcze trochę kaski i kupiłem DOD LS460W.
    Obraz bez zastrzeżeń. Można bezproblemowo oglądać na TV 46' .
    Zrobiłem kilka filmików:

Link

Link

Link

Link

Link

Dzięki za pomoc!