Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kwalifikacja e 14 egzamin praktyczny maj-czerwiec 2015 technik informatyk

dooooociekliwy 29 Apr 2015 13:34 12018 21
    dooooociekliwy
    Level 11  
    Witam. Czy ma ktoś ustalony już termin egzaminu praktycznego z e14? U nas to ma być 25 czerwiec. Ma ktoś wcześniejsze terminy?
    shift-sub
    Level 11  
    Jeśli będziecie czegoś potrzebować do E.14 to proszę pisać do administracji tej strony: http://TechnologyIT.pl/ z chęcią Wam pomogą i szybko odpowiedzą na Wasze pytania :)

Tak samo tyczy się E.12 i E.13 no i zadań studyjnych.
    keside
    Level 10  
    Ja potrzebuję pomocy. Mogę nawet zapłacić. Nie dam rady ogarnąć wszystkiego. :(
    dooooociekliwy
    Level 11  
    Po cichu liczę, że pojawią się informacje o egzaminie praktycznym , a dokładnie o krążącym arkuszu i jakoś wspólnymi siłami przygotujemy się do tego;)
    keside
    Level 10  
    Dzięki temu forum zdałam dwa praktyczne, ale pisemne są dla mnie takie trudne.
    W sumie mam czas do 2018, ale jestem już zmęczona.:(
    fant102
    Level 10  
    Cześć,
    Proszę jak ktoś będzie miał praktyczny z E14 napiście proszę z czego był egzamin Smile
    Egzamin mam około 18 Czerwiec może ktoś będzie miał wcześniej...
    Z góry wielkie Dzięki proszę pisać rownież jak coś na :ilonka@tlen.pl
    Pozdrawiam Ilona...
    dooooociekliwy
    Level 11  
    Każdy liczy na jakieś informacje i wspólnymi siłami rozwiązanie egzaminu...teoria...no cóż każdy musi liczyć na własną wiedzę lub cud, że nie będą to pytania z kosmosu;)
    gutosław
    Level 12  
    Ja mam 13 czerwca w sobotę o 12, po egzaminie postaram się opisać co i jak, chyba że ktoś wcześniej będzie miał i podzieli się swoją wiedzą. Pozdro
    rajanko
    Level 10  
    Każda pomoc przydatna, dlatego jak ktoś będzie praktyczny z e 14 to proszę o informacje.
    Kieoro
    Level 9  
    Jakby co to w tym temacie też jest prowadzona dyskusja na ten temat. Jak na razie brak jakichkolwiek informacji...
    rajanko
    Level 10  
    Napiszcie co mieliście, z góry dzięki.
    dzarus
    Level 2  
    Wszystkie pozostałe kwalifikacje się rozpisują, a tu złowroga cisza...
    A egzamin już mam we wtorek i czuję, że nie zdam...
    psejta3
    Level 11  
    Dokładnie. Co tak dużo osób olewa E.14?
    tukidydespl
    Level 9  
    Ktoś już pisał, ewentualnie zna pytania?
    roberto96
    Level 2  
    Pod adresem ujeb.se/o0Iui można kupić arkusze i klucze CKE do części pisemnej i praktycznej z egzaminu maj 2014. Z tego roku jednak jeszcze nie publikują :(