Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pierdzenie w słuchawkach Windows7

Przemo_96 29 Apr 2015 19:11 1059 2
    Przemo_96
    Level 8  
    Witam. Mam problem z dźwiękiem w systemie. Dziś postanowiłem, że przeczyszczę mój komputer. Wszystko odpiąłem, wyjąłem płytę główną, nałożyłem pastę na procesor itd. Gdy włączyłem komputer wszedłem do gry i moje słuchawki strasznie "pierdziały", piszczały. Teraz nawet czasami jak otwieram jakiś folder lub zakładkę we właściwościach. Dodam, że wcześniej zanim rozłożyłem komputer, było wszystko idealnie, zero problemów. Dźwięk z gry jest, ale słychać to pierdzenie, które wcale nie jest takie ciche. Sprawdzałem inne słuchawki i problem był dalej. Sterowniki mam aktualne. Podaję specyfikację.

Karta Graficzna - Radeon HD7700 OC 1GB
    Procesor - Intel i5-3470 3.2GHz
    4GB RAM DDR3 1333 MHz
    Płyta główna ASUS P8P67
    Zasilacz 450W Chieftec
    Dysk twardy Seagate 500 GB

Karta dźwiękowa zintegrowana
    winmap
    Level 36  
    Przeinstaluj i tak dla pewności stery. Sprawdz czy gdzieś nie idzie zwarcie. Wiadomo czyściłeś. Coś gdzieś mogło się zawieruszyć nie tak. Kable, wejścia do sprawdzenia. Do tego może być problem z uziemieniem. Burczenie to często ten problem. Ostatecznie mogła uszkodzić się zintegrowana karta ale tego raczej tutaj nie widzę.

Sprawdz te słuchawki na innym sprzęcie w pierwszej kolejności.
    djmitas
    Level 23  
    Miałem kiedyś podobny problem. Okazało się że miałem przebicie na obudowę i "zgrzyty i pierdzenie" ww sluchawkach, ponieważ w gniazdku nie miałem uziemienia. Wykonaj zerowanie w gniazdku. Jeśli się nie znasz poproś kogoś kto się na tym zna.