Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki router z modemem VDSL - Neostrada 80Mb/s

29 Kwi 2015 21:09 4164 9
  • Poziom 30  
    Witam

Jaki router WiFi z modemem VDSL polecacie do Neostrady Fieber 80Mb/s ???
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    Od roku korzystam z FritzBox'a 3390 i jestem z niego zadowolony. Jest stabilny, zero problemów. Też mam Neostradę 80 i pracuje z pełną prędkością ale to zależy od parametrów linii.
  • Poziom 26  
    makaronmc napisał:
    Witam

Jaki router WiFi z modemem VDSL polecacie do Neostrady Fieber 80Mb/s ???

Witam
    Frytkę 7390 używkę dostaniesz już za około 300 zł , sprawdza się zajfajnie nie tylko modem VDSL ale i super WiFi .Korzystam już prawie 3 latka i zero problemów :D :D
    Masz więcej kaski to możesz spojrzeć na 7490 .Przy zakupie nowego sprzętu masz 5 lat gwarancji.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • Poziom 11  
    Najlepszy router do 80mb/s to DGT RGW VDSL2 G lub Sagemcom Fast 3764 działają bardzo przyzwoicie tylko w tej chwili Orange nie ma już ich w swoje ofercie, ale jak się uda Tobie je znaleźć prywatnie to powinieneś być zadowolony. Możesz kupić jakiś inny ale to sprzęt do technologii VDSL i cena jest wyższa o parę złotych. Jak chcesz zaoszczędzić to Orange Tobie zaproponuję nieśmiertelnego Liveboxa 3.0 lub Funboxa plusem jest to, że płacisz tylko 1 ziko miesięcznie i w razie usterki Orange wymieni go na miejscu za friko :) Jak byś chciał sprzęt dzierżawiony to postaraj się o Liveboxa 3.0 <trochę lepsze parametry niż Funbox> ;)
  • Poziom 19  
    Tylko że za dzierżawę płaci się co miesiąc 10zł. Przez całą umowę jest to 240zł wyrzuconych w błoto, bo sprzęt pozostaje własnością operatora. Już chyba lepiej zainwestować we własny sprzęt, który dodatkowo może robić jako serwer plików oraz wydruków.
    Gdy instalowali mi 80 musiał przyjechać technik i na swoim sprzęcie testowali linię. Wtedy wmawiał mi, że Neostrada nie zadziała na innym sprzęcie niż ten od Orange :). Jakie było jego zdziwienie, gdy mu pokazałem że zadziała. Jeszcze wyszło, że mój modem zsynchronizował się na pełne 80Mb a sprzęt technika (jakiś metalowy podobno jeden z lepszych modemów VDSL) miał synchronizację o kilka kilo niższą. Niby kilka kilo ale chodzi o sam fakt - coś co nie miało prawa wg technika działać zadziałało :)
  • Poziom 26  
    Ath1984 napisał:
    Najlepszy router do 80mb/s to DGT RGW VDSL2 G lub Sagemcom Fast 3764 działają bardzo przyzwoicie tylko w tej chwili Orange nie ma już ich w swoje ofercie, ale jak się uda Tobie je znaleźć prywatnie to powinieneś być zadowolony. Możesz kupić jakiś inny ale to sprzęt do technologii VDSL i cena jest wyższa o parę złotych. Jak chcesz zaoszczędzić to Orange Tobie zaproponuję nieśmiertelnego Liveboxa 3.0 lub Funboxa plusem jest to, że płacisz tylko 1 ziko miesięcznie i w razie usterki Orange wymieni go na miejscu za friko Jak byś chciał sprzęt dzierżawiony to postaraj się o Liveboxa 3.0 <trochę lepsze parametry niż Funbox>

Podeprzyj to faktami ;) :D będzie ciężko .
  • Poziom 10  
    TP-Link W9980 równiez posiadam,bez różnicy w porównaniu z draytek vigor 2750,który poległ po 2 latach czyli po gwarancji,naprawa nieoplacalna
  • Poziom 10  
    Asus DSL-AC68U,kupiłem używany,testuje ok. 1 tydzień,zapioł sie wyżej od tp linka szczególnie na wysyłaniu,na ocene jeszcze za wczesnie,pozdrawiam