Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes w210 2002r. silnik 2.0 szwankuje automat

29 Kwi 2015 22:25 1539 4
  • Poziom 8  
    Witam autko to e klasa w210 2002 r. Autko ma skrzynie automatyczną, niestety szwankuje i staram się doszukać usterki objawy mianowicie są takie na "d" nie przerzuca biegów czyli jest cały czas jedyneczka. W momencie gdy przełączy się na d jest mocne szarpnięcie, tak samo jest w momencie wrzucania na wsteczny, następny objaw to brak reakcji na ruch manetką raz da się nią pezesuwać raz nie wykluczyłem tu problem mechaniczny tak samo czujnik stopu . Po wpięciu kompa wyszło kilka błędów po skasowaniu pozostał jeden którego nie da się usunąć p240c. Przeczyściłem wszystkie kostki jakie istnieją, posprawdzałem bezpieczniki itd niestety problem dalej pozostał. Czy winowajca może być panel do wybierania biegów bo to tak wygląda gdyby komputer nie widział którą pozycję wybieram przy czym jest szarpnięcie, może płytka z elektroniką w skrzyni.
    Klient twierdzi że to stało mu się nagle, ze skrzyni żadnych wycieków oleju, wszystko wygląda na usterkę elektroniczną tak mi się wydaje nie zajmuję się automatami ale manetka i płytka do skrzyni może by się znalazła
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego, auto Klienta a diagnostyki nie zrobiłeś żadnej.... Pogratulować odwagi w grzebaniu. Teraz sądzisz, że na forum ktoś ci powróży i poda rozwiązanie na tacy. Nie ma takiej możliwości.
  • Poziom 8  
    Wiem krucho u mnie z diagnostyką automatów, usterek może być mnóstwo. Ale tematyka znowu nie jest tak rozległa jak przestrzeń kosmiczna. Nie chce odpowiedzi na tacy ale mile widziana pomoc co dalej probrlem w skrzyni,może instalacji może lewara z czujnikami .
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Cały czas się nie rozumiemy, Ty masz auto i tylko Ty możesz poznać przyczynę usterki, odczytując błędy i parametry. My możemy pomóc w interpretacji odczytów i sposobie naprawy, właśnie na podstawie Twojej diagnostyki.
  • Poziom 8  
    Po problemie auto jedzie na szrot