Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do odbierania telefonu -

30 Kwi 2015 10:35 753 7
  • Poziom 9  
    Witam

czy istnieje program i w ogóle możliwość odbierania połączeń przez komputer a także przez słuchawki ( normalnie ) tego samego połączenia ??
  • Poziom 29  
    Jakiego telefonu? Stacjonarnego, który jest podłączony w innym mieście?
    Jeżeli możesz, to opisz swój problem dokładniej. Najlepiej bardzo dokładnie.
  • Poziom 9  
    mam w biurze 3 słuchawki telefonu stacjonarnego plus 3 komputery
    podłączone pod Neostradę no i telefon tez lata w Orange
    chcę po prostu na tej samej linii odbierać rozmowy + ewentualnie je nagrywać za pomocą komputera
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Sam program jako program nic Ci nie da.
    Musisz te telefony mieć podłączone do komputera.

Proponuję przejrzeć ofertę rejestratorów rozmów telefonicznych na USB.
    Może znajdziesz coś, co Cię zaciekawi.

W takich sytuacjach najważniejsze jest pytanie: jaki budżet?
  • Poziom 9  
    o dzięki o to mniej więcej chodziło tylko jeszcze pytanie, czy jak podłącze to pod jedną sluchawkę to czy jak ktoś rozmawia z drugiej ( na tej samej linii co pierwsza ) to będzie taka rozmowa zarejestrowana czy trzeba podłączyć wszystkie sluchawki ??
  • Poziom 29  
    Biorąc pod uwagę konstrukcję tych urządzeń (wiele gniazd do podłączenia), zakładam, że każdą słuchawkę z osobna.

Jeżeli jednak wskażesz konkretny model, który Cię zainteresował, to wtedy przyjrzę się temu bardziej i będziemy wiedzieli na pewno.
  • Poziom 10  
    Jeśli masz telefon voip w neostradzie to instalujesz soft na komputerze, np. Neofon ( ja zainstalowałem x-lite bo neofon mi nie działał jak trzeba) i dzwonisz, odbierasz, nagrywasz.
  • Poziom 22  
    slawento napisał:
    Jeśli masz telefon voip w neostradzie to instalujesz soft na komputerze, np. Neofon ( ja zainstalowałem x-lite bo neofon mi nie działał jak trzeba) i dzwonisz, odbierasz, nagrywasz.

VoIPer też się nada.