Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] iPlus router Huawei B260a

szczepan220285 30 Kwi 2015 12:46 1650 6
  • #1 30 Kwi 2015 12:46
    szczepan220285
    Poziom 9  

Witam. Jezeli moze ktos pomoc w znalezieniu oprogramowania do tego rotera to bardzo bym prosil. Mianowicie potrzebuje oryginalnego oprogramowania z iPlus. Niestety znalazlem z vodafone. To oprogramowanie mialo miec o wiele lepszy sygnal sieci. Co sie okazalo sygnal moze i byl lepszy. Ale wad bylo wiecej. Ciagle gubil siec, brak wiadomosci sms, brak konfiguracji na polskie sieci oraz rozlaczanie wi fi. Jezeli ktos wie gdzie moge znalesc oprogramowanie z iPlusa to bardzo prosil bym o pomoc. Dziekuje

0 6
  • #2 26 Gru 2015 22:47
    mietek_zygzag
    Poziom 5  

jak coś mogę Ci zrobić paczkę - zrobiłem zrzut - tylko żeby sie wgrało jak należy trzeba wyczyścić nvram i partycję root inaczej sie obrazki z vodafonu pojawiają :)

0
  • #3 11 Sty 2016 10:42
    szczepan220285
    Poziom 9  

Czyli to jest modyfikacja vodafonu? Bo wgralem teraz orange i w miare dobrze dziala. Ale wiadomo, co oryginalne to oryginalne. I na tym najlepiej dzialalo. Ale mozesz wrzucic to sprawdze i twoje ;) dzieki z gory

0
  • #4 11 Sty 2016 11:01
    mietek_zygzag
    Poziom 5  

Nie ,oryginalny zrzut , tylko po vodafonie zostają ślady na partycji customization - najlepiej reset zrobić :)

Dodano po 2 [minuty]:

Sprawdź tylko czy jak zrobisz backup , to masz szyfrowany, czy nie , bo jak szyfrowany to może być lipa ;) Orange w modemach Huawei robił szyfrowany NVRAM :)

Dodano po 2 [minuty]:

Jeszcze jedno, orange wyłącza telneta , wiece trzeba exploita szukać :)

0
  • #5 24 Sty 2016 12:53
    szczepan220285
    Poziom 9  

No ok :) he ale jak zrobic ten backup? bo wgrac mozna przez kabel ethernet, ale mam tylko modem i kabel. nic wiecej do tego nie mam. :( a w opcjach modemu nie ma backupu.

0
  • #6 03 Kwi 2016 17:23
    szczepan220285
    Poziom 9  

A mogl bys wrzucit ten twoj plik? bo mam obecnie wgrane oprogramowanie wodafone. Dzieki z gory.

0
  • #7 05 Paź 2016 00:23
    szczepan220285
    Poziom 9  

Wrocmy do tematu :) czy moze ktos pomoc w tym temacie? nadal mam problem z w/w routerem... szkoda mi go wyrzucac a ciagle sa problemy na innym oprogramowaniu niz iPlus... jezeli ktos posiada oryginalne oprogramowanie to bardzo bym prosil o wrzucenie pliku na Elektrode... Dziekuje

0