Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 GE wycieraczki działają tylko na najwyższym biegu

bszosa 01 Maj 2015 07:54 627 6
  • #1 01 Maj 2015 07:54
    bszosa
    Poziom 6  

Witam, mam problem ze swoim samochodem dokładnie jak w temacie. Wycieraczki z przodu działają tylko na najwyższym biegu, zatrzymują się w momencie gdy przełączymy manetkę, nie wracają do swojego położenia.
    Czy ktoś wie w czym może leżeć problem? Czy to bardziej coś z samymi silniczkami, czy może coś z przekaźnikiem, czy może jeszcze coś innego?

0 6
  • #2 01 Maj 2015 08:53
    bodek69
    Poziom 14  

Witam,a sprawdziles wszystkie bezpieczniki ? Przewaznie sa dwa bezpieczniki jeden od pierwszego i drugi od ciaglej

0
  • #3 01 Maj 2015 09:48
    bszosa
    Poziom 6  

Te bezpieczniki pod maska? Bo te w kabinie są wszystkie całe.
    Wycieraczki działają tylko na najszybszym, nawet spryskując szybę nie działają.

0
  • #4 01 Maj 2015 10:55
    bodek69
    Poziom 14  

to w takim badz razie zobacz cy jest napiecie na wtycce od silniczka wycieraczek jak wlaczysz jesli jest to problem bedzie w slimalu silniczka<tam są styki>

0
  • #5 13 Maj 2015 20:09
    bszosa
    Poziom 6  

Dopiero teraz udało się cokolwiek sprawdzić. Mianowicie wymieniłem cały przełącznik zespolony na nowy i niestety nic to nie dało. Wiec wina nie leży w manetce tylko gdzieś indziej, tylko gdzie?
    Czy to może być wina samych silniczków, czy bardziej gdzieś na kablach?

0
  • #6 13 Maj 2015 20:21
    bodek69
    Poziom 14  

Pisałem abyś zobaczył napięcie na wtyczce do silniczka

0
  • #7 15 Maj 2015 20:39
    bszosa
    Poziom 6  

Juz wszystko dziala, okazalo sie ze stara manetka byla walnieta i ktos zamiast wymienic wypial wtyczke i kabelkiem podpial na stale jedynie najszybsze. Teraz wszystko smiga :) no oprocz spryskiwacza tylnej szyby, ale z tym da sie zyc.

0