Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Behringer Xenyx 1202fx jakie kable kupić i jak podpiąć?

WackoDamian 01 May 2015 09:51 1218 4
    WackoDamian
    Level 13  
    Witam zakupiłem mixer Behringer Xenyx 1202fx oczywiście teraz nie wiem jak go podłączyć:P kable z crossovera mają wychodzić 2x xlr męskie a jakie mają i gdzie wchodzić do tego mixera żebym mógł regulować głośność oraz high,mid i low?i jakie kable kupić i oczywiście gdzie wpiąć żebym mógł puszczać muzykę z laptopa i konsoli.
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Jaki crossover posiadasz?

HI/MID/LOW żeby regulować to minimum 3400 z tańszych musisz mieć i 3 drożny aktywny podział...

Na crossover wychodzisz z MAIN OUT a co za crossover dalej nie wiemy...
    WackoDamian
    Level 13  
    Posiadam crossover behringer cx3400

Dodano po 1 [minuty]:

posiadam 3 końcówki mocy

Dodano po 57 [sekundy]:

chciał bym regulować HI/MID/LOW tak jak na mixerze dj
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Ten kit nie przejdzie...

Z mixera wchodzisz w crossa a z tyłu masz przełącznik 2-3-4 drożnej pracy.

Ustawiasz 3way i działasz na przednim panelu ale ZAPOMNIJ, że będziesz z mixera regulował każdy parametr PRECYZYJNIE.

Na crossie możesz wyregulować co to jest Hi/Mid/Low dla Ciebie a na mixerze już nie - masz low 80Hz, średni zdaje się 2.5kHz a wysokie 10-12kHz i game over, więc podaj sygnał na crossa i crossem reguluj barwę.
    WackoDamian
    Level 13  
    A na innym mixerze by dało zrobić to co chce czy też nie? średnio się znam na tych ustawieniach crossovera kolega mi kiedyś go ustawił i tak zostało:P

Dodano po 13 [minuty]:

na razie crossover mam podłączony pod te biało czerwone wejścia i tak samo tam mam podłączone kable żeby puszczać muzykę czyli muszę te jedne od crossovera zmienić i podpiąć pod main out?

Dodano po 1 [minuty]:

pod górne out mam crossover podpięty a pod dolne in muzyke