Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

łacze netia- ruter inbox za nim TP-link- zdalny podgląd kamery Air Live

Katmashine 01 Maj 2015 16:56 510 3
  • #1 01 Maj 2015 16:56
    Katmashine
    Poziom 2  

Witam. Będę się streszczał.Jestem szczęśliwym posiadaczem kamerki Air Live,chciałbym przekierować porty na ruterze w celu dostępu z sieci do kamerki. Mój problem polega na tym że mam dwa rutery i nie wiem w którym ruterze powinienem te porty ustawić.Ruter pierwszy otrzymałem od netia tj. INNBOX V41 (nie udało mi się do tej pory ustalić czy ma wi-fi ) i drugi ruter z którego mam wi-fi tj.TP-LINK. Do sieci podłączony jest ruter INNBOX a do niego TP-LINK do którego z kolei podłączony jest komputer i kamerka.Panowie monterzy z netii tak mi to podłączyli i tak zostało.Nie jestem biegły w tych sprawach ale drąże temat i proszę o wskazówki jeśli ktoś z kolegów się orientuje.

Moderowany przez suworow:

Poprawiłem temat. Następnym razem proszę samemu zadbać o to by był zgodny z zasadami.

• #2 01 Maj 2015 17:47
    dedito
    Poziom 39  

Przekierowania trzeba zrobić na obydwu routerach.

Dodano po 1 [minuty]:

Katmashine napisał:
    INNBOX V41 (nie udało mi się do tej pory ustalić czy ma wi-fi )
    Wujek google twierdzi, że ten model posiada interfejs WIFI.

• #3 01 Maj 2015 19:32
    Katmashine
    Poziom 2  

Interfejs no tak, profesjonalna nazwa.Wujek Google tak mówi ale zaczepiony przeze mnie gdzieś na klatce monter netii powiedział, że ten model nie posiada oprogramowania i wi-fi nie będzie. Także zgłupiałem i już sam nie wiem co jest prawdą.Cóż szukam dalej.Dzięki za pomoc.

Dodano po 15 [minuty]:

Kurcze wiadomo ale dlaczego nie odłączyli mojego rutera tplink i nie uruchomili wi-fi z ich rutera tylko wymienili stary modem na ich nowy ruter i podłączyli mój do niego? nie było mnie w domu a żona nie kuma więc tak wyszło. Dzwoniłem też do konsultanta netii ale nie mogłem się dogadać jakoś. No i lipa :-(

• #4 01 Maj 2015 20:25
    _ZBYCH_
    Poziom 14  

Jaki to konkretnie router TP-Link?
    Jaka jest adresacja obu sieci?
    Czy Netia udostępnia publiczny adres IP?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME