Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ms Office 2013 - Jak znaleźć klucz

01 Maj 2015 20:56 11526 4
  • Poziom 22  
    Proszę o pomoc jak znaleźć klucz w Ms Office 2013. Mam program zainstalowany na komputerze, ale nie mogę znaleźć wydruków gdzie był klucz instalacyjny. Jelly Beans nie znajduje Office 2013, inne programy sczytują tylko 5 ostatnich symboli z klucza.
    Licence Crawler też nie znajduje tego klucza.
    Dzisiaj po aktualizacji systemu Windows program przestał działać i co prawda, udało się go reinstalować z płyty bez wpisywania ponownego klucza, ale pokazało mi to, że jednak trzeba go znaleźć.
    Program jest zintegrowany z kontem w Microsoft, ale tam też tego klucza nigdzie nie mogę znaleźć. Jest zakładka o płatnościach i subskrypcjach ale kluczy nie podają. Mój program zresztą nie jest ograniczony czasowo, to wersja gdzie płaciło się raz, ale program jest na zawsze.
    Mam jeszcze zainstalowane Office 2010, tutaj problemu nie ma, programy do znajdowania kluczy ten klucz znajdują.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    A co mówią na infolinii Microsoftu? Możliwe, że program po połączeniu z internetem i kontem w Microsoft sam się aktywuje sprawdzając klucz, który w tym Office jest szyfrowany?
    Czytałeś co Microsoft radzi: Link ?
    Tym próbowałeś: Link ?
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Microsoft Office 2013 nie wymaga klucza do instalacji.
    Subskrypcja jest na podstawie danych przypiętych do konta Microsoft.

Przechodzisz pod adres www.office.com/setup
    U góry wybierasz zaloguj i logujesz się za pomocą konta, które przypisałeś wcześniej do pakietu.
    Prosi o podanie klucza, ale to olewasz i klikasz Moje konto.

W tym miejscu wyświetla Ci się klucz licencyjny oraz informacje o pobranych instalatorach.
    Poniżej wszystko na obrazkach.

Ms Office 2013 - Jak znaleźć klucz Ms Office 2013 - Jak znaleźć klucz Ms Office 2013 - Jak znaleźć klucz Ms Office 2013 - Jak znaleźć klucz
  • Poziom 29  
    krzychupar napisał:
    Spróbuj programem KeyFinder, wyświetla wszystkie klucze zainstalowanych programów w systemie.

Proponuję czytać to co autor napisał w poście otwierającym :)

jowyma napisał:
    ..Jelly Beans nie znajduje Office 2013, inne programy sczytują tylko 5 ostatnich symboli z klucza.