Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus Memopad - Odzyskanie danych po przywróceniu ustawień fabrycznych.

dicappo 01 Maj 2015 21:09 957 5
  • #1 01 Maj 2015 21:09
    dicappo
    Poziom 20  

Chciałam przyspieszyć działanie Asus Memopad i zrobiłam przywrócenie ustawień fabrycznych. I zapomniałam, że nie było w nim karty pamięci więc wszystkie zdjęcia były zapisane na pamięci wewnętrznej tabletu. Co mogę teraz zrobić? Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych zdjęć? Bardzo mi na tym zależy.

0 5
  • #2 01 Maj 2015 21:22
    sosarek

Poziom 43  

Jeśli jest wykrywany jako urządzenie pamięci masowej to są różne programy do odzyskiwania danych.

0
  • #3 01 Maj 2015 21:27
    dicappo
    Poziom 20  

Próbuję użyć Recuva, ale właśnie chyba nie jest wykrywany jako dysk zewnętrzny.

0
  • #4 01 Maj 2015 21:31
    sosarek

Poziom 43  

Pod urządzenia z Androidem są inne programy do odzyskiwania, chociażby Wondershare Dr.Fone for Android.

0
  • #5 01 Maj 2015 23:36
    dicappo
    Poziom 20  

Też próbuję, ale na razie jest 50% połączenia, a przed chwilą był błąd. I ten program chyba w darmowej wersji nie przywróci danych tylko będzie można zobaczyć co jest usunięte.

Dodano po 2 [godziny] 1 [minuty]:

Dr. Fone pokazuje zdjęcia z aplikacji, które zainstalowałam po tym jak zrobiłam przywracanie ustawień systemowych. Czy jest jakaś szansa do odnalezienia plików tych bardziej ukrytych, najbardziej chodzi o zdjęcia robione, aparatem w tym tablecie.

0
  • #6 03 Maj 2015 09:12
    keseszel
    Poziom 26  

Nie masz szans na odzysk danych. Możesz spróbować ogolnodostepnymi programami, ale odzyskasz tylko śmieci. Próbuj, lecz nie spodziewaj się cudów. Nazw programów nie podaje, korzystałem z wielu i traciłem czas przeważnie.

0