Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

youtube, dźwięk przestrzenny a html5

klaudia30e 01 Maj 2015 22:20 1419 2
  • #1 01 Maj 2015 22:20
    klaudia30e
    Poziom 8  

Nie tak dawno w witrynie you tube przeszli z wtyczki adobe flash player na html5 i zaczęły się u mnie problemy z dźwiękiem 5.1; przy oglądaniu filmów na you tube zestaw głośników gra w systemie 2.1, głównie jak na razie dzieje się to w przeglądarce chrome (którą niegdyś usunęłam wyłącznie z tego powodu), w operze na razie jest możliwość przestawienia html5 na adobe, co wkrótce też ma się zmienić, ale przy html5 tez nie ma głosu we wszystkich kanałach 5.1. Jedynie firefox działa na razie jako jedyny normalnie przy włączonym html5, obawiam się że i tutaj coś nie podzieje niedobrego w tym kierunku. Co gorsze, nie ma możliwości zrezygnowania z html5. Przy odtwarzaczu z adobe flash player nigdy nie było takiego problemu. Zgłaszałam już problem w Google Feedback, tyle mogłam na dzień dzisiejszy zrobić. Ma może ktoś pomysł czy można przywrócić jakoś dźwięk 5.1 przy aktywnym html5? Jest na to sposób czy nie?

0 2
  • #3 29 Wrz 2015 14:23
    klaudia30e
    Poziom 8  

Po aktualizacjach dzwiek 5.1 został przywrocony, czyli problem jak na razie rozwiązany.

0