Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spawarka MAGNUM PROFESSIONAL MGSI-250 - Czy to dobry wybór?

02 Maj 2015 10:06 3957 5
  • Poziom 14  
    Witam. Chciałbym kupić spawarkę inwerterową MAGNUM MGSI-250

http://allegro.pl/spawarka-inwertorowa-inwerter-250-a-magnum-cyfrowy-i5293427222.html

Czy ta spawarka to dobry wybór? Czy może do 700zł da rade kupić coś lepszego.
    Spawarka ma być do używana w garażu, raz po raz coś "klaknąć" czasami jakieś grubsze rzeczy, więc raczej trudnego życia nie będzie miała.

Ta spawarka to jedyna jaką sobie do tej pory upatrzyłem i wydaje się być w porządku. Prąd 250A to pewnie przesada w zupełności by wystarczył 200A, ale wolę mieć zapas.

Proszę o opinie. Pozdrawiam.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 13  
    mam magnum 200 i już kilka lat spawam -bez problemów (konstrukcje, ogrodzenia itp.)- elektrody 3,2 śmigają na połowie jej możliwości i jeszcze się nie wyłączyła na termiku -polecam..
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 14  
    Czyli nie ma sensu doplacac do wersji 250A? Wersje 200A widzialem za mniej jak 500, wiec sie zastanawiam bo 200A tez by wystarczylo do moich potrzeb skoro mowisz ze z elektrodami 3,2 sobie radzi.
  • Poziom 13  
    radzi sobie i z grubszymi, również żeliwnymi i nierdzewnymi(tymi spawa nawet lepiej zwykłą stal konstrukcyjną -gładziutka spoina)
  • Poziom 14  
    Kolego @andrzej195211 dzięki za informacje. Podaj mi tylko dokładnie jaką masz spawarkę abym mógł sobie sprawdzić i porównać.
  • Poziom 13  
    magnum snake 200p