Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Klawiatura bezprzewodowa do TV Samsung UE40H5303 smart.

romkwie 02 May 2015 13:15 3033 2
    romkwie
    Level 13  
    Pewnie są już nowsze modele klawiatur i nowe możliwości.
    Kupiłem TV Samsung UE40H5303 smart. Niestety w instrukcji nie ma nic na temat wyboru czy dedykacji klawiatur bezprzewodowych. Chciałbym kupić taką klawiaturę (pilot nie jest zbyt wygodny). Powinna działać bezproblemowo (wiem, że niektóre działają tylko na wybranych systemach lub nie wszystkie klawisze działają) na przeglądarkach, mieć Touch Panel (aby można zastąpić myszkę-chyba, że myszka wygodniejsza?) no i być w miarę oszczędna w zasilaniu. Wymiary są dla mnie najmniej ważne. Bardzo małe (np.piloty) też się ciężko obsługuje. Znalazłem kilka modeli, lecz nie wiem czy będą prawidłowo działać na tym TV. Czy można coś z tego wybrać, czy może ktoś zechce wrzucić kilka dodatkowych propozycji i opinii na ten temat?
    Nie chciał bym kupić czegoś, co nie będzie działać na tym TV.
    Moje propozycje:
    1.Rapoo E6700
    2.TRACER Smart BT 3.0
    3.LOGITECH MK320
    4.AK198A
    5.Logitech K400
    6.ART AK66
    Ta ostatnia jest dość ciekawa (jest kulka i rolka), tylko czy da radę na tym TV?

Moderated By Mirek Z.:

Pisownię postu poprawiłem (głównie brakujące spacje po znakach przestankowych). https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.13.

Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    romkwie
    Level 13  
    Myślę,że Panasonic i Samsung mogą mieć różniące się funkcje i możliwości. U Ciebie działa.
    To może jeszcze z innej beczki zapytam.
    Czy ten Samsung ma usługę "USB HID Input"? Gdzie szukać takiej informacji, bo w instrukcji nie ma? W ustawieniach też nie zauważyłem. Może ktoś ma informacje na ten temat? Przy niektórych klawiaturach to jest warunek-wymóg.