Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa Windows Update po reinstalacji systemu Windows 8

03 Maj 2015 13:08 879 1
  • Poziom 9  
    Witam, ostatnio wykonywałem przywracania systemu do ustawień fabrycznych na moim laptopie. Gdy chciałem wykonać potrzebne aktualizacje, żeby zaktualizować system do 8.1, Windows Update wyświetlił mi następujący komunikat [patrz: załącznik]. Jak to naprawić? Próbowałem już narzędzia do naprawy Windows Update, ponownego uruchamiania systemu i metody z tego linku: LINK. Niestety nic nie dały. Ktoś coś potrafi pomóc?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Instaluj aktualizacje po jednej lub po kilka. Na swoim win8 ( żona się uparła na laptopa z windowsem 8) miałem to samo. Dopiero żmudna aktualizacja po kilka aktualizacji na raz doprowadziła do całkowitego zaktualizowania windowsa. Może jest jakiś sposób żeby zmusić win 8 do aktualizacji ale go nie znam a próbowałem wszystkiego co w necie znalazłem i nic nie szło.
    Odetchnąłem dopiero jak zrobiłem obraz pod linuksem zaktualizowanego i skonfigurowanego win8. Teraz można bez problemu przywracać system a muszę robić to dość często niestety. Po przywróceniu z recovery ( z ciekawości ) błąd z aktualizacjami znowu się pojawił. Taka uroda windowsa. Używam do przywracania obrazu który zrobiłem później i wszystko jest ok i następne aktualizacje jak narazie nie robią problemów.
    Pozdrawiam