Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra h 1.7 CDTi 2006 pl salon - brak klimatyzacji, wycieraczki tył, św. cofania

zbeli 03 Maj 2015 14:35 1485 2
  • #1 03 Maj 2015 14:35
    zbeli
    Poziom 12  

Witajcie
    Samochód to astra 3 1.7 100km
    Bezpieczniki sprawne przekaźniki również. Uec pod maską, w bagażniku kilka bezpieczników i 3 przekaźniki: klima, wycieraczka, światła cofania.
    Nie działa klimatyzacja czynnik jest sprzęgło załączone na krótko przekaźnikiem w bagażniku działa. Nie można zrobić testu sprzęgła op comem.
    Nie działa wycieraczka tylna. Po podaniu impulsu do masy na przekaźnik wycieraczki startuje i wykona cykl pracy. Krańcówka sprawna. Op com pokazuje że komputer wysyła sygnał ale on nie wychodzi z centralki.
    Brak świateł cofania czujnik na skrzyni dobry.
    Brak kontrolki od ręcznego/niskiego poziomu płynu.
    Nie działa wspomaganie kierownicy brak zasilania po kluczyku na cienkim przewodzie do pompy. Podłączyłem ten kabel bezpośrednio pod bezpiecznik od wspomagania i wspomaganie działa.
    Błędy jakie są to
    P1530 niskie napięcie przekaźnika klimy
    B3970 wycieraczka tylna awaria
    Nie mam pomysłu co może być uszkodzone. Wszystko inne poza tym działa normalnie.
    Pozdrawiam

0 2
  • Pomocny post
    #2 03 Maj 2015 22:42
    rafal.jaro
    Specjalista grupy V.A.G.

Wiązka do sprawdzenia. Wysłałem kilka schematów trzeba wszystko posprawdzać może być tak że usterki nie są ze sobą powiązane.

2
  • #3 09 Maj 2015 21:31
    zbeli
    Poziom 12  

Co dziwne winnym całego zamieszania była główna wiązka od UEC-a do sterownika silnika.
    Wszystko już działa jak należy.
    Pozdrawiam

0