Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot partner tepee - i bluetooth

03 Maj 2015 20:51 3654 5
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam pytanie czy do fabrycznego radia w Peugeot Partner Tepee z 2010r VTC można podłączyć adapter bluetooth?Czy z tyłu w radiu jest jakieś wejście do którego można podłączyć bt ( nie mam kluczy do wyjmowania radia więc nie mogę sprawdzić) ?
    Chodzi mi o odtwarzanie muzyki z telefonu .

• Poziom 43  
    Bluetooth nie dołożysz, możesz co najwyżej spróbować dorobić wejście liniowe w celu podłączenia telefonu, ew.zaopatrzyć się w Transmiter FM.
  • Poziom 37  
    sosarek napisał:
    Bluetooth nie dołożysz, możesz co najwyżej spróbować dorobić wejście liniowe w celu podłączenia telefonu, ew.zaopatrzyć się w Transmiter FM.

No coś ty ?

Może bez problemu dołożyć oryginalny moduł nomadyczny z aux , usb i bluetooth.

Musi być tylko w aucie wyświetlacz typu C.

• Poziom 43  
    @SZYMON BYDGOSZCZ Niestety nie znając dokładnego modelu radia itp. czasami ciężko jest coś jednoznacznie wywnioskować.
  • Poziom 37  
    sosarek napisał:
    Niestety nie znając dokładnego modelu radia itp. czasami ciężko jest coś jednoznacznie wywnioskować.

pawelus napisał:
    czy do fabrycznego radia w Peugeot Partner Tepee z 2010r VTC

W tym roczniku fabryczne bez navi są tylko dwa typy - z usb , bt i aux ( mp3 ) i bez usb i bt ( mp3 ).
  • Poziom 9  
    transmiter fm to masakra ( a najtańszy nie był)
    radio wyciągnąłem - brak wyjść , tylko antena.Chyba muszę się pogodzić, że Bt nie będzie...
    Radia zmienić nie można bo nie wiadomo czy będzie działać wyświetlacz...horor
    zamykam temat