Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powiększenie napisów do filmu w telewizorze sony kdl40r450b

ninoczka 03 Maj 2015 21:47 699 6
  • #1 03 Maj 2015 21:47
    ninoczka
    Poziom 5  

Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaję pytanie..
    Mam telewizor Sony KDL40R450 (swoją drogą do niczego ten telewizor, ale o tym już pisałam).
    Kiedy włączam film przez usb wyświetlają się bardzo małe napisy. W tv nie mam możliwości ich powiększenia. Przez co jeszcze ani jednego filmu nie obejrzałam, bo czytanie tak małych napisów mnie męczy. Czy jest inna możliwość powiększenia ych napisów? Zainstalowałam sobie program Subtitle Workshop, żeby zmienić rozszerzenie pliku tekstowego, żeby w ogóle napisy chciały pójść, to może w nim by się dało? Albo w jakimś innym? Bardzo proszę o pomoc.

0 6
  • #2 03 Maj 2015 22:01
    sosarek

Poziom 43  

Jednym ze sposobów może być wmuksowanie napisów do pliku video.

0
  • #3 03 Maj 2015 22:03
    ninoczka
    Poziom 5  

A czy mogłabym prosić o instrukcję jak to zrobić? Niestety nie znam się na tym.

0
  • #4 03 Maj 2015 22:08
    sosarek

Poziom 43  

Podobnych tematów i programów jest bez liku:
    Link

0
  • #5 04 Maj 2015 10:35
    ninoczka
    Poziom 5  

Dzięki. Poczytam. Może w końcu uda mi się coś zrobić. Ale mam jedno pytanie, bo tak pobieżnie to już kiedyś przeglądałam i nie rozumiem w jaki sposób te litery się powiększą? Czy one same jakoś zrobią się wielkie, czy podczas tego wmuksowywania ustawiam wielkość czcionki?

0
  • #6 04 Maj 2015 11:47
    sosarek

Poziom 43  

Z reguły wielkość czcionki ustawiamy w programie, podobnie jak położenie napisów, ew.za pomocą odpowiedniej wtyczki do odtwarzacza programowego.

0
  • #7 05 Maj 2015 10:20
    ninoczka
    Poziom 5  

Czy mógłby mi ktoś jednak wytłumaczyć jak krowie na granicy jak to zrobić? Bo ja czytam te wszystkie linki i głowa pęka. Nic nie rozumiem, nie mam pojęcia o czym mowa. A czasami jeszcze jakieś dziwne słowa się pojawiają i koniec. Nie wiem jak się za to zabrać.

0
  Szukaj w 5mln produktów