Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FORD TRANSIT 2.4TDDI WYMIANA POMPY WTRYSKOWEJ

03 Maj 2015 22:25 4236 9
  • Poziom 9  
    Witam, mam do wymiany pompe wtryskowa w Ford Transit 2.4tddi. Pompe chce kupic z allegro regenerowana. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa programowania sterownika. Czy program typu auto-com, formidable ma taka opcje i jak to wogole zrobic??
  • Moderator Samochody
    astrab napisał:
    Czy program typu auto-com, formidable ma taka opcje i jak to wogole zrobic??

Nie mają takiej opcji.

CDIF ma taką opcje, KTS lub FDS.

Najlepiej regenerować swoją pompę, wtedy wiesz co masz i nie masz problemu z immo.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Gdybyś podał podstawowe dane, oprócz ford to, rok, moc.
    Ps. Jeśli masz AUTOCOMA to jaki masz problem podpiąć go pod auto i zobaczyć w nastawach opcjach czy jest taka funkcja o ile ta pompa potrzebuje kodowania?
  • Poziom 9  
    To jest Ford Transit 2001r 2.4TDDI. Jezeli chodzi o AutoComa to wlasnie sprawdzilem i nie ma takiej opcji. Czy ktos orientuje sie jak to zrobic??

Dodano po 1 [minuty]:

Jeszcze myslalem o pompie uzywaniej ale slyszalem ze musi byc ona "wypisana z auta z ktorego zostala wyciagnieta"
  • Specjalista grupy V.A.G.
    astrab napisał:
    To jest Ford Transit 2001r 2.4TDDI. Jezeli chodzi o AutoComa to wlasnie sprawdzilem i nie ma takiej opcji. Czy ktos orientuje sie jak to zrobic??

Dodano po 1 [minuty]:

Jeszcze myslalem o pompie uzywaniej ale slyszalem ze musi byc ona "wypisana z auta z ktorego zostala wyciagnieta"

Jesteś pewien że trzeba robić adaptacje pomy w tym modelu? Bo jakoś mi się wydaje że nie, ale moge być w błędzie.
  • Poziom 9  
    Z tego co wiem to w Oplu jest tak: Sterowniki z jednym zlaczem - nie trzeba programowac, Sterownik z dwoma zlaczami - trzeba programowac. Z tego co slyszalem w Fordzie zawsze sie programuje...
  • Moderator Samochody
    astrab napisał:
    Czy ktos orientuje sie jak to zrobic??

W poście nr.2 napisałem, jakie testery to zrobią, nie rozumiesz czegoś?
  • Poziom 9  
    Czy pompa uzywana musi byc wypisana z auta z ktorego pochodzi?

Dodano po 1 [minuty]:

I czy potrzebny jest kod pin z Ecu?
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Nie musi być wypisana. Kodu pin też nie potrzebujesz.
  • Poziom 9  
    Wielkie dzieki. Jutro biore sie za wymiane pompy.