Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner globo HD-XC2-02 - nietrafiony wybór firmware

03 Maj 2015 23:34 3261 3
  • Poziom 11  
    Witam, mam problem z oprogramowaniem do tunera jak w temacie. Tuner czasami zawodził mnie w ten sposób że przy próbie zmiany kanału wybiera mi je losowo, myślałem że wgranie najnowszego 1.64 softu pomoże co uczyniłem. Niestety nie pomogło i cyklicznie co jakiś czas w ten sposób sie zawiesza, zresetowanie listy kanałów i wyszukanie ich na nowo pomaga zawsze na jakiś czas, z tym już się pogodziłem ale mam inny problem ,mianowicie na stronie producenta było wspomniane najnowsze oprogramowanie 1.64 ale wersja pod UPC, efekt jest taki że znajduje mi wszystkie kanały oprócz obu eurosportów i zarezerwowanych numerów kanałów do dodatkowo płatnego pakietu który kablówka uruchomi w połowie roku, soft oryginalny jaki miałem to bodajże 1.62 szukałem w necie ale nigdzie nie ma, soft jaki udało mi się namierzyć to 1.60 bez UPC ale nie wyszukuje mi żadnego kanału. Kablówkę mam lokalną. Z góry dziękuję za pomoc jeśli ktoś byłby w posiadaniu jakiegokolwiek innego numeru softu z którym mógłbym pokombinować.
  • Poziom 11  
    Dla tych co śledzą temat, znalazłem "jakiś" soft 1.82, najważniejsze że tuner znajduje już wszystkie kanały, tylko trzeba mu ręcznie wpisać częstotliwość od jakiej ma szukać bo z automatu nie chciał wyszukiwać kanałów i ten soft to jednorazówka, ma blokade, nie można już wrócić do żadnego innego softu dlatego go nie umieszczam chyba że ktoś by bardzo chciał na własną odpowiedzialność pisać na prv.
  • Poziom 43  
    euzebiox napisał:
    Dla tych co śledzą temat, znalazłem "jakiś" soft 1.82, najważniejsze że tuner znajduje już wszystkie kanały, tylko trzeba mu ręcznie wpisać częstotliwość od jakiej ma szukać bo z automatu nie chciał wyszukiwać kanałów i ten soft to jednorazówka, ma blokade, nie można już wrócić do żadnego innego softu dlatego go nie umieszczam chyba że ktoś by bardzo chciał na własną odpowiedzialność pisać na prv.

To nie blokada a pewno wyższy loader i dlatego odmawia wgranie z pendrive'a poprzednich..
    Można wgrać przez RS, jak ma albo zmienić bootloader w Hexedytorze.
    Zobacz jaki masz w tym 1.82.
    bootloader......DVBS2---0.1.0... z softu 1.64
    4456 4253 322D 2D2D 302E 312E 3000 0000- to linia w której jest zapisany
    a tak wygląda 3200 bootloader 0.1.2... i tak się można bawić i samemu zmieniać bootloadery.
    A tak 3300 0.1.3
  • Poziom 11  
    Ja softem 1.82 osiągnąłem już cel, wszystkie kanały odbierają i raczej nie będę w przyszłości zmuszany zmieniać ten soft dlatego odpuszczam. temat do zamknięcia.